2733
2734
عنوان

این بچه‌رو دیدم گریم گرف😔

231 بازدید | 11 پست

بچه‌های کار

تاالان شهرستان بودم زیاد شهر نمیومدم تو واقعیت این بچه‌هارو ندیده بودم فقط تو فیلما دیده بودم 

همین الان پشت چراغ قرمز یکیشونو دیدم داشت گل میفروخت بعدازظهرم یکی دیدم

تو این هوای سرد 

چرا اخه؟😔 

چرا واقعا؟ 

گریم گرف💔

لعنت بر فقر

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا حالا تو شهرمون ندیدم، خداروشکر

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

چن روز پیشا ی اقا پسرو بردم با هم غذا خوردیم اسمش اقا فرامرز بود اصلا معصومیت از چشماش میبارید 

ت خیابون ک میبینم میخنده چشماشو ی جوری میکنه ک اصن قش میکنم براش 

انقدم توپولبو گوگولیه ک نگو 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
2738
چن روز پیشا ی اقا پسرو بردم با هم غذا خوردیم اسمش اقا فرامرز بود اصلا معصومیت از چشماش میبارید  ...

ت شهر ما یکیم نبود 

الان دو ماهه افتضاحححح زیاد شدن 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!

تهران پره ..پر ..یعنی هر جا بخوای بری بیرون تفریح ..رستوران ..همه جا ..من که زهر مارم میشه اعصابم خورد میشه ...خدا لعنت کنه باعث و بانیاشو ...مملکت به این ثروتمندی و غنی ..اونوقت همه جا پر فقیر تازه چقدر پسر جوون من میبینم اونا بیشتر اعصابمو خورد میکنه بیچاره جوونا تو اوج جوانی و غرور باید اسفند دود کنن و شیشه ماشین پاک کنن