2733
2734

عقدیم 

شهرستان زندگی میکنیم همسرمم شهرستان بود کارش خانوادش همه اونجا بودن 

نمیدونستم قراره روزی بره شهر چون تو شهر خودمون بود اصلا به دوری از خانوادم فکر نکرده بودم 

الان اومده شهر خونه گرفته و کار میکنه و قراره ان‌شاءالله شهر زندگی کنیم 

منم هرچندوقت ی بار میام پیشش میمونم سری قبل مامان بابام اومدن ی شب موندن بعدازظهرش رفتن تا شبش گریه کردم تنها تو خونه 😔 

این سری هم اومدن امروز صبح رفتن اما تنها تو خونه نموندم اومدم پیش خالم ک از شهرستان اومده 

شوهرمم گاهی اذیتم میکنه میترسم نتونم طاقت بیارم صبح کلی صداش کردم بیدار ش اخه مامان بابام میخواستن برن اخرش ی مشت زد ب سرش و با عصبانیت پتو رو انداخت اونور بیدار شد😔

وقتی هم منو گذاشت خونه خالم گفتم الان ک میخوای بری سرکار دیرت میشه وقتی خواستی بیای دنبالم بیا ی سر بالا ب خاله هام ی سلامی کن 

گف نه 

تک میزنم بیای پایین من تو نمیام

با هیچکدوم از اقواممون عین ادم رفت و امد نداره😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تا شهر محل زندگی خودتون چه قدر فاصله دارید عزیزم؟ بعدم فکر نکن هرجا میری شوهرتم باید بیاد. اگه مشکلی نداره خودت تنها برو خونه خاله‌ت و بیا. اولش سخته ولی بعد یه مدت که هی در رفت و آمد نباشی اونجا هم میشه خونه‌ت. فقط دلتنگی مبمونه که اگه فاصله‌تون کم باشه هر هفته یا دو هفته یه بار میتونی بری و بیای.

تا شهر محل زندگی خودتون چه قدر فاصله دارید عزیزم؟ بعدم فکر نکن هرجا میری شوهرتم باید بیاد. اگه مشکلی ...

۴ ساعت ولی من دلم میخواست هرشب خانوادمو ببینم 😔 تنها میرم مشکلی ندارم اینکه بیاد از در خونه خالم منو سوار کنه نیاد ی سلام کنه برام سخته پشت سرش حرف میزنن بعدا

عاخی عزیزم اوایل سخته ولی عادت میکنی ،حتما برای خودت یه سرگرمی داشته باش ،برو باشگاه ،کلاس آرایشگری، بیکار بمونی حس دلتنگی هم میاد سراغت 

خواهر منم از ما دوره ،اوایل خیلی دلتنگی میکردیم الان ولی کمتر شده 

2706