2370
2368
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2381

کنسرت قبلیشون تو ترکیه یکی رفته بود لایو گرفته بود انقدر بی نظم و صدا خوب نبود که خداروشکر کردم که پول نداشتم بدم و برم کنسرتشون😐😂

فقط سر خوندن مهراد ذوق میکردم

اینجانب جومونگ سه بار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید        فقط بخاطر مردم چوسان جدید نی نی سایت برگشتم 😎      
2372
من زد بازی و خیلی دوست دارم ولی به نظرم کنسرتای این سبک موزیکا خیلی مسخره اس

اخه کاش یکم هماهنگی و تمرین بود حداقل 

هرکی یه ور روی سن برای خودش می‌چرخید 😑

اینجانب جومونگ سه بار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید        فقط بخاطر مردم چوسان جدید نی نی سایت برگشتم 😎      
اخه کاش یکم هماهنگی و تمرین بود حداقل  هرکی یه ور روی سن برای خودش می‌چرخید 😑

اره اینو قبول دارم به نظرم همشون مست میان بالا بیشتر وقتا البته به جز مهراد

توهم کراشی روش؟ خیلی خوبه لنتی😂😂

😂😂😂 اصن شدید 

خیلییی خوبه لامصب 

اره اینو قبول دارم به نظرم همشون مست میان بالا بیشتر وقتا البته به جز مهراد

😂😂من با دوستم داشتیم لایو رو میدیدم اولش مهراد نبود بخدا کنسرت قابل تحمل نبود مهراد اومد یکم خوند باز وضع بهتر شد

😂😂😂 اصن شدید  خیلییی خوبه لامصب

وایییی خیلییییی 

چطوری یه بشر اینقد میتونه کراش باشه اخههه 

اصن با همشون فرق دارهههه سنگین رنگینههه خیلی جذابههه لنتیی:) 

آهنگ سیگار صورتی شنیدی؟ تیکه ای که مهراد میخونه واس دوس دخترشه که مرده 

2373