2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم زیاده فک کنم

ببین واسه هر نفر یه مشت کوچیک بریز زیادم لپه هارو تفت نده چون نمیپزه

اگه میشه با دل مهربونتون برای برآورده شدن تنها آرزوم دعا کنید یعنی باردار شدن خواهرم😔قدرت تحمل هرکس را از میزان سکوتش بسنجید آنان ک هیاهو می‌کنند بار هیچ چیز را ب روی شانه های خود تحمل نمی‌کنند. همه آدما هزارتا درد دارن حواسمون باشه ک ما نشیم درد هزار و یکمیشون.قضاوت و پیش داوری درباره یک شخص مشخص نمیکند او کیست. مشخص می‌کند شما چه کسی هستید! 😊
2731
2738
بعد ک اینا رو پختم با پیاز داغ و زب اینا میخوام قاطی کنم اونجا چقدر اب بریزم؟

گوشت نمیخوای بریزی؟؟؟ 

پیازو با رب تفت بده و ادویه (نمک نزنی) آخر بزن. وقتی تفت خورد لپه هارم یه دقه تفت بده و آب بریز دو بزار بجوشه آبشو باید چشمی بریزی دیگه. ولی سر بزنی ک خشک نشه آبش. آخرم اگه آبش زیاد بود زیاد کن ک خشک بشه

چند سالته؟ 

اگه میشه با دل مهربونتون برای برآورده شدن تنها آرزوم دعا کنید یعنی باردار شدن خواهرم😔قدرت تحمل هرکس را از میزان سکوتش بسنجید آنان ک هیاهو می‌کنند بار هیچ چیز را ب روی شانه های خود تحمل نمی‌کنند. همه آدما هزارتا درد دارن حواسمون باشه ک ما نشیم درد هزار و یکمیشون.قضاوت و پیش داوری درباره یک شخص مشخص نمیکند او کیست. مشخص می‌کند شما چه کسی هستید! 😊
گوشت نمیخوای بریزی؟؟؟  پیازو با رب تفت بده و ادویه (نمک نزنی) آخر بزن. وقتی تفت خورد لپه هارم ...

گوشت نمیخورم کلاااا متنقرم همین قدر کم خرجم🥺😂

مرسییی لاوممم

۱۶ سالمه هیچی از اشپزی بلد نیسم چایی ام بلد نیسم دم کنم نمیخوامم یاد بگیرم ولی الا یهو فاز برداشتم😂😂

گوشت نمیخورم کلاااا متنقرم همین قدر کم خرجم🥺😂 مرسییی لاوممم ۱۶ سالمه هیچی از اشپزی بلد نیسم چایی ...

بنظرم الانم جلو فازتو بگیر تا بقیه رو مسموم نکردی😆

منم 19 سالمه پسر یکسالم داره از سر و کولم بالا میره  

درست نکردم ولی میدونم باید چیکار کنم اندازه ها رو نمیدونم اصلا🥺😂

لپه ها زیادن گوشت هم هر نفر 3 یا 4 تیکه بزار بستگی به اشتها تون داره، پیازت رو سرخ کن زردچوبه و فلفل و دارچین و رب بزن رب ک سرخ شدگوشت رو تفت بده اندازه ای که یکم رنگش تغییر کنه بسه با شیش هفت لیوان آب بزار جوش بیاد وقتی جوش اومد کمش کن بزار بپزه وقتی گوشت پخت یه ساعت آخر لپه رو بریز تا پخته بشه و جا بیفته که الان چون میگی نیم پز شده نیم ساعت آخر بریزی خوب میشه 

2706