2726
عنوان

یه چله مجرب برای حاجتم خواهشا

389 بازدید | 43 پست

سلام خانومای محترم میشه خاهشا یه چله مجرب بگید یه حاجت بزرگ دارم میخام جواب بگیرم از خدا میشه راهنماییم‌ کنید لطفا

ممنون میشم

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
چله ی استغفار

چه جوریه عزیرم‌میشه بگی

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چله حق شناس بگیر بااین چله باعشقم ازدواج کردم 

ازدواج منو عشقم معجزه بود

۱۲ساعت فاصلمون بود وتفاوت شدید فرهنگی

عشقم تصمیم گرف بیادبرا خاستگاری

بابای من ادم تعصبی وبشدت اخمو وخودخواه و یه دنده شدیدا حرف حرف خودشه پیش خودم گفتم محاله قبول کنه وهمینم بود حالاببین چی شد چی بسرم اومد 

هیچی دیگه کم کم وقتش رسیده بود شوهرم خانوادش تماس گرفتن ک میخان بیان بابام قبول نکرد گف ۱۲ساعت بیان ک من بگم ن ن نمیخاد بیان بزور راضیش کردیم ک بیان تو ببینشون اگ بد بودن بگو ن خلاصه باهزار بدبختی وحرف داییم و مامانم و پادرمیونی قبول کرد اومدن و سر حرف مسخره که نمیتونم بگم میترسم شناسایی بشم باهم دعوا کردن فحش دادن ب هم خیلی زشت از خونمون رفتن بیرون وهمسرمم دیگ اصلاجوابمونداد گفت تموم گفتم خب دیگه تموم دیگه ما عمرا ب هم برسیم بااین اوضاع منو عشقم ارزوی ب هم رسیدنو ب گور میبریم ۳ماه گذشت هرچی ختم وچله بگی من گرفتم هیچی ب هیچی عین دیوونه ها بودم خاستم چله حق شناس شروع کنم ۲ بار شروع کردم اما چند روز ک میگذشت گناه میکردم باطل میشد چون شرط اصلی این چله ترک گناهه واینکه من باعشقم حرف میزدم گناه بود هرچنداون گفته بود دیگه نمیخوادم خلاصه نتونستم ناامیدشدم خاستم بگم کانال نائبان بزام بخونن ک میگفتن ۸۰۰ میگیرن برام زیاد بود نداشتم بدم یروز دخترعمم اومد خونمون خیلی صمیمیم گریه کردم دردودل کردم گفتم اره خاسم چله هم بگیرم اینطوری شد گف من یکی میشناسم همونکه برام دعاکرد باردارشدم نفسش حقه برا هرکی دعا کرده ودعانجام داده حاجت گرفته بهش بگو برات اون بخونه ببین قبول میکنه این چله رو به نیابت ازت انجام بده بهش گفتم خداروشکر قبول کرد یعنی واقعا معجزه بود کلا تو این چله امام حسین واسطه میشه ونشونه میده نشونه اش این بود که بابای شوهرم خواب دیده بود یه مرد نورانی بهش میگه ک برا پسرت همون دختر مشهدی(مستعار)بگیر و دایی منم تو همین مدت داشت رو مخ بابام کار میکرد که راضیش کنه چون حال منو میدیدن خلاصه روز ۳۷چله بود ک بابای شوهرم زنگ زد گف ما میخایم بیایم برا رفع کدورت وخواستگاری وبابامنم قبول کرد اینطوری ما ازدواج کردیم یعنی ازدواج من واقعا معجزه خدا بود

2728
چله حق شناس بگیر بااین چله باعشقم ازدواج کردم  ازدواج منو عشقم معجزه بود ۱۲ساعت فاصلمون بود و ...

خداروشکر عزیزم ولی من نمیتونم چون سخته واقعا

الان موهاتون خوب مونده هنوز

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
الان موهاتون خوب مونده هنوز

اره عالیه

مناسفانه همسرم فوت کردن ولی دلم داغون شد خیلی برام دعا کن با ی دختر یتیم دوساله واقعا دلم داغونه

اره عالیه مناسفانه همسرم فوت کردن ولی دلم داغون شد خیلی برام دعا کن با ی دختر یتیم دوساله واقعا دلم ...

الهی بمیرم 😭

خیییلی سخته .اطرافیان داشتیم .ان شا الله خدا به دلتون صبر بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀🍀🍀

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
الهی بمیرم 😭 خیییلی سخته .اطرافیان داشتیم .ان شا الله خدا به دلتون صبر بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀🍀🍀

زنده باشین الهب

سلام عزیزم پستتو زیر تایپیک ریزش مو دیدم . منم چندسال پلی کیستیک بودم خیلی ریزش داشتم کف سرم مشخصه وسطش خالی شده فرقمم بازشده خیلیی ناراحتم بعضی وقتا به خودکشی فکر میکنم 😔 اخه قبلا موهام خیلی خشگل و پرپشت بود همه محو موهام میشدن حتی تو بعضی عروسیا درستشم نمیکردم همه فکر میکردن ارایشگر موهامو درست کرده کلی تعریف میکردن ولی حالا چجوری شده بخاطر ریزش هورمونی قلبم اتیش میگیره 🥺🥺 

گلم علت ریزش موهای شما چی بود ؟ یعنی هورمونی یا کمبود ویتامین ؟

گفته بودید موهاتون مثل موهای استارتر بوده و کف سرتون مشخص بوده با ماسک تخم مرغ که یکسال زدید خوب شده . 

ماسک تخم مرغ چجوریه ؟ هفته ای چندبار میزدید ؟ هربار چندساعت رو موهاتون میموند بعد میشستی با شامپو ؟

قرص سیستن ب ۶ چندماه خوردی ؟ بجز قرص سیستن ب۶ کار دیگه ایم میکردی مثلا امپول بیوتین بپانتین اینام زدی یا مکملای دیگه ام خوردی ؟

ببخشید سوالام زیاد شد ممنون مشم به همش حواب بدی لطفا 🙈💚

اسی جان توروخدا هروقت پیاممو دیدی جواب بده خیلی احتیاج دارم 😔😔

انشالله خدا گره از مشکلاتت باز کنه به خودتو عزیزانت سلامتی و طول عمر با سعادت بده به هرچی ک میخوای برسی عزیزم🌸💚

اره عالیه مناسفانه همسرم فوت کردن ولی دلم داغون شد خیلی برام دعا کن با ی دختر یتیم دوساله واقعا دلم ...

اخدا بیامرزتش الهی که خدا به دلتون ارامش و صبر بده جاش بهشت باشه برای ارامش دل شماو دختر کوچولوی نازتون ایت الکرسی میخونم 

@rnafas    اسی جون من تواون تایپیک ریزش مو ک کف سرش خیلی مشخص بود نه عکس قبل موهات که ریخته بود نه عکس بعدشو هیجکدومو ندیدم عزیزدلم توروخدا اگه پیاممو دیدی عکس قبل و بعدتو بگو یه وقت انلاین باشم بزارو سریع پاکن ببینم درچه حد ریخاه بوده و چقدر دراومده جاهای خالیش😔😔😔😔ریزش مو و خالی شدن کف سر بدردیه واااقعا خیلی وقتا به سرم میزنه خودکشی کنم 

2706