2370
2358

هزینه دندونم بده

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 
دی داریم  دندون ۵ تومن سهم هر نفر

ماهی چقدر واسه هر نفر هزینه میدید؟ 

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 
ماهی چقدر واسه هر نفر هزینه میدید؟ 

۳۷۰ 

ولی ایران فکر کنم مناسب تره 

بیمه معلم هم داشتیم نفری ۳ تومن بود دندون 

بیمه تکمیلی هم تک نفره نمی تونی بگیری باید ارگان باشه 

اداری و گروهی تعداد بالا 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۷۰  ولی ایران فکر کنم مناسب تره  بیمه معلم هم داشتیم نفری ۳ تومن بود دندون  بیمه ...

چرا میشه خودمونم تکمیلی بیمه کنیم