2726
عنوان

جراح بینی خیلی خوب میخواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 325094 بازدید | 477 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلمون پیش یه دکتر رفت عمل کرد دوست شم هفته بعدش رفت. دماغ دوستش ظاهرش خوب شده مشکلی هم نداره ولی فامیل ما طفلک بعد دوماه نه میتونه غذا بخوره نه بویایی داره ظاهر هم ترمیم لازمه. من خودم میخوام جراحی کنم خیلی استرس دارم درمورد هر دکتر خیلی تحقیق کمی چندتا کار بد داشته عکس تمام کارارو که اینستا نمیذارن فقط اونایی که خوب شدن و میذارن 

به نظرم دکتر سامان خرمی نژاد بهترین جراح بینیه. من بینیم گوشتی بود پارسال پیششون عمل کردم دقیقا همونی که می خواستن شده. مطب دکترم توی قیطریه هست. البته انگار بعضی روزا  میان بیمارستان ابن سینای صادقیه. شمارشون  می تونید از سایت بردارید http://khoraminejad.com/

2728

من برای انجام جراحی بینی و پلک خیلی دنبال دکتر خوب گشتم و با معرفی چند نفر رفتم پیش دکتر معتبر و جراحی انجام دادم و الان شش ماه که از عملم می گذره و خداروشکر اصلا مشکلی ندارم . خدا خیرش بده دکتر با تجربه ایه 

دکتر نادریان بینیو منو سال ۹۲ عمل کردند و من ۸ ملیون دادم و یه تومن بیمارستان ،بینیم سربالای خودشو داشت و قدن کونچتاه بود و افتادگی ای هم نداشت اشکال بینی نوک بینیم بود ک عضروفها از هم فاصلع داشتن و بخاطر همین کمی پهن دیده میشد نوکش ،و جنس پوست بینیم نسبتا ضخیم نمیشد گف گوشتی ولی دکتر گفتن گوشتی برخلاف بقیه ،بعد از عمل بینیه من تا ماه اول زیبا بود اما بعد از اون نه متوجه شدم غوز در اوردم رو تیغه و دکتر زیر بار نرفت و گفت حساس نشم ،اما زمان ک گذشت دوستانم گفتن بینیت با ثبل فرقی نکرده و... و انکل همونه بعد از چند سال و سال ۹۶ رفتم مطب و به دکتر گتم حاضر به ترمیم ب بینیم تو کیلینیک نشدن چون اینبار پولی نمیکرفتن و کفتن تو مطب غوزو با سوهان برمیدلرم ک غوزمم کمی بود تو سه ربع مشخص میشد و برداشتن اما باز بعد از یماه دیدم یجای دیگه ک سوهان شده بالاتره و اونجا غوز راصی نیستم البته غوزو هزینه تکرفتن تو مطب بابت تیغ و یا کچ ولی رتضی نیستم چون بینیه من خیلی بهتر میتونست بشه و کار زیادی نداشت

من از نمونه کارای گیوه چی خیلی خوشم اومد واسه همینم رفتم برای ویزیت گفت بینیم چون استخونیه میتونم فانتزی عملش کنم. برای ماه دیگه ازش وقت گرفتم من خودم نمونه کاراشو و پیج اینستاش دنبال می کنم https://www.instagram.com/drgivehchi/

2706