2733
2734
عنوان

خلاصی از موخوره

288 بازدید | 17 پست

بچه ها موهام بلنده خیلی هم بهش میرسم هر هفته از ماسک زرده تخم مرغ استفاده میکنم 

از این برنج مرتب روغن‌تراپی میکنم اما یکسره موخوره داره خسته شدم هرچی هم کوتاه میکنم موخوره هارو با هفته بعدی میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منم خسته شدم دیگه 

اه

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
راسته میگن وازلین خوبه؟😑

نه چون از مشقات نفت خست مو رو داغون می‌کنه

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2738
واقعا؟اونا ک بد شونه میشه

بستگی به جنس چوبش داره

برس بامبو هم راحت تر شونه میکنه هم از ایجاد الکتریسیته جلوگیری میکنه چون الکتریسیته باعث موخوره میشه

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

رفع موخوره👩

¹هفته ای یک بار نوک و ساقه موهاتون رو با رو غن هایی مثل نارگیل،آرگان یا بادام نرم کنید و بعد از یک ساعت بشورین•🥥🛁•

²آب داغ باعث خشکی موها میشه!یادتون باشه تو حمام با آب ولرم موهاتون رو بشورید

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

رفع موخوره👩 ¹هفته ای یک بار نوک و ساقه موهاتون رو با رو غن هایی مثل نارگیل،آرگان یا بادام نرم ک ...

وای ممنون ازت 

روغن‌نارگیل میزنم ولی به ریشه موهام 

به نوکش بعد حموم روغن‌زیتون میزنم

وای ممنون ازت  روغن‌نارگیل میزنم ولی به ریشه موهام  به نوکش بعد حموم روغن‌زیتون میزنم

به نظر من آرگان از همشون بهتره

تاحالا استفاده کردید؟

2706