2733
2734

دوشنبه ازمون دارم🥲استرس دارم .

تجربه هاتونو میشه بگید و اینکه افسر ازتون چه چیزایی خواس؟

بدون امیدی برای زندگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بار اول خیلی باید شانسی باش

خیلیا

یا پارتی

من خودم دومین بار قبول شدم اما 

دو فرمونع و دوبل

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

دنده عقب،پارک دوبل،دوریه فرمون

دخترم تموم زندگیمه.تو زندگیم زیادسختی کشیدم ولی همیشه سعی کردم لبخندبزنم.خیلی جاها شکستم ولی سکوت کردم چون دلم نیومد دل طرف مقابلمو بشکنم.هرکسی الان داره امضامومیخونه واسش یه دل خوش ویه آرامش عمیق آرزو میکنم.ممنون میشم یه صلوات بخاطر دخترم وخوشبختیه من ،مهمون دلم کنی🥰😍.انشالله هرچی واسم دعاکردی خدا صدبرابرشو بهت ببخشه
2738

منم یجورایی بار اول قبول شدم 

چون دفعه اولی خودش گفت میندازم دفعه دومم سرسخت بود و از همچی دوتا ازم خاست  حتی دوتا دوبل رو پل 

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹

من بار دوم

فقط سعی کن استرس نداشته باشی

به جلو خیره نشو و گهگاهی هم به اطراف و آینه ها نگاه کن تا بفهمه استرس نداری و با تسلطی

پارک دوبل و دور دو فرمانه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

من دفعه دوم قبول شدم 

بیشتر به مهارتت کار دارن حالا اگه اشتباهم بزنی میفهمن بلدی اشتباه زدی مثلا استرس داشتی یا بلد نیستی 

راهنما خیلی مهمه بزنی 

به نگاه کردن خیلی هواسشون هست 

اصلا هم هول نکن تهش رد میشی دیگه فقط با آرامش از رانندگی کردنت هرچند دیقه لذت ببر

حالا اول قبول بشی یا نشی مهم نیس فکرتو درگیر نکن

من خودم بار سوم قبول شدم

یه قرص پروپرانول بخور حتما

دوبل و دور دوفرمون

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

من اصلا استرس نداشتم بار اول قبول شدم همه چی هم افسر ازم خاست فقط و فقط رمزش استرس نداشتن و ریلکس بودنه

افسر ببینه ریلکسی و استرس نداری هفتاد درصد راه قبولی رو رفتی اصلا هم توجه نکن به اینا که میگن بار اول قبول نمیشی

تصورم از مردای نی نی سایتی مثل پروفایلمه🤕🤒🤢
2706