2410
2553

یه سوال داشتم 

نی خواستم ببینم کامپیوتری که هارد و مانیتورش نال سال ۸۵ واینا هست رو میشه بروز رسانی کرد همه چیش رو ؟یا اینکه باید عوًش کرد ودیگه بدرد نمی خوره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شدن میشه ولی هر قطعه هزینه اش زیاد میشه. هم باید کارت گرافیک عوض کنی هم cpu هم خیلی قطعات مهم دیگه ... و به نظرم صرفه به اینه که یکی نو بخری. ماهم یدونه کامپیوتر داریم تو خونه. مانیتور و یه سری چیزاشو عوض کردیم(البته یه سری قطعه های مهمش مثل کارت گرافیک عوض نکردیم) و ویندوزش قدیمی بود. ویندوز7 روش ریختیم و کار میکنه اما خیلی کند... 

2720
اها پس هار د باید عوض شه  نمیشه بروز رسانیش کرد

بروز رسانی برای چی؟

ببین هارد مثل یه فلش میمونه 

پر میشه و خالی میشه 

مثلاً اگه هارد شما ۵۰۰ گیگا بایت حافظه داره میتونی یک ترابایت یا دو ترابایت روش بزاری 

هارد فقط یک حافظه هست

اللهم عجل لولیک الفرج
بروز رسانی برای چی؟ ببین هارد مثل یه فلش میمونه  پر میشه و خالی میشه  مثلاً اگه هارد شم ...

یعنی  می گید نیازی به تعویض خود کیس نیست ؟ فقط  حافظه هارد رو بالا ببریم ؟ یعنی حافظه بگیریم بندازیم روش ؟ 

2714
یعنی  می گید نیازی به تعویض خود کیس نیست ؟ فقط  حافظه هارد رو بالا ببریم ؟ یعنی حافظه بگیر ...

من دقیقا نمیدونم مشکلتون چیه

ولی خوب خیلی راحت بازش میکنند هاردشو عوض میکنند

کاری به بقیه دستگاه ندارند

اللهم عجل لولیک الفرج
من دقیقا نمیدونم مشکلتون چیه ولی خوب خیلی راحت بازش میکنند هاردشو عوض میکنند کاری به بقیه دستگاه ن ...

اهاممنون 

مشکل اینه کا ککل اجزای سخت افزار کامپیوتر مال سال ۸۵ هست یه دورم ویندوز ۷ روش انداختیم و کروم واینا رو هم روش نصب کردم 

اما خیلی کند کار می کنه