2726
عنوان

دندان عقل روی عصب

6714 بازدید | 27 پست

سلام 

کسی دندون عقلی که روی عصب بوده رو جراحی کرده؟؟بعدش چیشد صورتش بی‌حس و فلج نشده؟؟؟

تو رو خدا اگه تجربه ای از خودتون و اطرافیانتون دارید بگید

من دوتا دندون عقل پایینم خیلی نزدیکه عصبن و دارن دندون های دیگه رو خراب میکنن....و نمیدونم چیکار کنم...دو شبه کارم شده گریه🥲🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه مراجعه کنید جراح فک و صورت که جراحیو براتون انجام بدن

جراح من گفتن که اصلا اون قسمت عصب حرکتی نداره و فقط حسیه،اگه هم ۵ درصد اتفاقی بیفته ممکنه قسمت پایین لب سر بشه ولی افتاده و کج نمیشه،مثلا کسی بهش دست بزنه تماس دستو نمی فهمی

دوما خیلی موقع جراحی محتاط بودن و از یه دستگاه هم استفاده کردن واسه جدا کردن قسمت استخوان فک

هیچیمم نشد

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
اول از همه مراجعه کنید جراح فک و صورت که جراحیو براتون انجام بدن جراح من گفتن که اصلا اون قسمت عصب ...

ریشه دندون هم درآوردن...منظورم اینه که دندونتون کامل خارج شد...یا فقط تاج دندون؟؟

چون یه سریا میگن روش کرونکتومی این جور مواقع بهتره که فقط تاج دندون برمیدارن

ریشه دندون هم درآوردن...منظورم اینه که دندونتون کامل خارج شد...یا فقط تاج دندون؟؟ چون یه سریا میگن ...

نه ریشه رو هم درآورد کلا دندونو کند

کرنکتومیو بهش گفتیم ولی گفت فایده نداره 

برین پیش جراح فک و صورت خودش بررسی می کنه که چقد ریسک آسیب هست و آیا مهمه یا نه

نگران نباشین

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
۲۲ سال ولی هر چهار تا دندونام دراومدن....دوتای پایینی وضعشون خرابه و نزدیک عصب

منم دوتای پایینمو کشیدم هیچی نشد

جراح متخصص خوب بری کارشو بلده نگران نباش

حتی بی حسی لبم پیدا نکردم

۲۲ سال ولی هر چهار تا دندونام دراومدن....دوتای پایینی وضعشون خرابه و نزدیک عصب

دندون عقل من بدترین نوع دندون عقل بود نهفته بود اصلا درنیومده بود و به صورت افقی تو فکم بود و ریشه ها رو به عصب...فقط میتونم بگم مردم و زنده شدم تا از فکم دربیارنش استخوون فکمم تراشیدن بدون بیهوشی...الان لبم حس داره اما اون قسمت لثه که جراحی شده حس نداره مثلا اگر تخمه بشکنم و مغزتخمه بیوفته اونجا متوجه نمیشم!😅 تازه دکتر بهم گفت چون قبل از۲۴سالگی اومدی و هنوز ریشه دندونات کامل نشده تونستم جراحی کنم وگرنه باید پیش جراح فک میرفتم اونم با ریسک زیاد...تا دیر نشده اقدام کن سنت مناسبه

2706