2737
2734
عنوان

دهه هفتادیا یادشونه؟😭😭

369 بازدید | 42 پست

زدم شبکه پویا دیدم بیچاره بچها چه کارتونای داغونی میبینن دهه هفتادی هستم یادمه کارتونا انقدرقشنگ بودو آموزنده بزرگتراهم زوم بودن روش و میدیدن و الانم پخش بشه بااشتیاق میبینیم.دلم تنگ شد واس اونموقع هی روزگار.😔😔یه کارتون بود فردی مورچه سیاه عاشقش بودم..یه کارتونم بود بچها اسمشو اگ یادتونه بگین ایرانی هم بود یه پسری نقاشی میکشید و تو نقاشیاش میرفت و اونحا یه شهرساخته بود کلی رفیقم داشت هرخرابکاری توشهرمیشد میومدبیرون پاک میکرد اون خرابکاریو دوباره نقاشی میکرد..نقاش کوچولو و رد پای آبی نبود.یچیز دیگ بود اسمش ک هیچکس اسمشو یادش نمیاد ولی مزمون یادشه!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دهه هفتادی نیستم ولی زمان ما هم کارتونا خوب بود.پسرمن الان اصلا شبکه پویا رو قبول نداره و نمیبینه.تموم کارتوناشو با فیلیمو میبینه عالی ان .

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2738

بیچاره پسرم اصن نگانمیکنع بس ک مزخرف شدن

کاش خاطرات دکمهِ Ðełete داشتَن-💀🚬

آی کفتی، من الان دارم باخانمان رو میبینم شدید دنبالش میکنم😁 خانواده دکتر ارنست هم مسبینم، کوزنچت و آنشرلی هم دیدم تموم شدن، کارتونای الان خیلی چرته بابا میبینی یه موجودیه که اصلا معلوم نیس چیه، ۲تا سر داره ۳تا چشم😐

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
خداوندلک لک هارادوست دارد روبازگزاشتن به عشق اون زمان میبینم

منم میبینمش😁😁😁

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2706