2726
عنوان

اذکار مجرب

900 بازدید | 36 پست

اذکاری بسیار مجرب جهت حاجات

اگه #فرزند #صالح ميخواي:

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ  

رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ  

اگه ميترسي #قلبت گمراه بشه:

رَبَّنَا لَا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ  َ  

اگه #غم و #غصه ي بزرگي داري:

حَسْبِيَ اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ  

اگه ميخواي #خودت و #فرزندانت پايبند نماز باشيد:

رَبِّ اجْعَلْنِي مُقِيمَ الصَّلاةِ وَمِنْ ذُرِّيَّتِي رَبَّنَا وَتَقَبَّلْ دُعَاءِ

اگه ميخواي #همسر و #فرزندانت بهت وفادار باشن:

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

اگه #خونه ي خوب ميخواي:

رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِين

اگه ميخواي #شيطان ازت دور باشه:

رَبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّيَاطِينِ وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَنْ يَحْضُرُونِ  

اگه #ناراحتي:

إنما أَشْكُو بَثِّي وَحُزْنِي إِلَى اللَّه

∞═┄༻↷↭↶༺┄═∞

✨ @hajatravee ✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم تو یه تاپیکی دیدم گفتین دوست خواهرشوهرتون استغفار ۴۰۰ تاییو گفتن و خیلی براشون تاثیر داشته. میدونید ثروت زیاد بعداز چندمدت بهشون رسیده و مثلا چجوری؟قبل ذکر یعنی وضعشون خوب نبود؟منم میخام شروع کنم خیلی دوس دارم بدونم برای ایمان و انگیزه

سلام عزیزم تو یه تاپیکی دیدم گفتین دوست خواهرشوهرتون استغفار ۴۰۰ تاییو گفتن و خیلی براشون تاثیر داشت ...

سلام عزیزم استغفار 400تایی کلا برای امور مالی و دانش هست خیلیا ازش حاجت دیدن واز یه جایی که اصلا فکرشم نمیکردن روزی رسیده کلا استغفار برای همه چی عالیه فقط باید با ایمان قلبی و باتوجه به معنیش بخونی و باورداشته باشی که با این ذکر مشکلت حل میشه عالیه عزیزم شک نکن

عزیزم واسه شفای بیمار چه ذکر یا دعای خوبه غیراز 70مرتبه سوره حمد

برای شفای بیمار👇

۷۰ مرتبه سوره حمد هدیه به امام رضا

روزی ۱۰۰ مرتبه ذکر امن یجیب

دعای توسل

دعای نور 

اینا برای شفای بیمار عالین گلم

2706