2733
2734
با سلام برای حفظ روحیه در دوران بی مویی در زمان شیمی درمانی برای انواع سرطان بخصوص برای خانم ها استفاده از کلاه گیس طبیعی را توصیه میکنید؟ هر کدام از دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم
با سلام برای حفظ روحیه در دوران بی مویی در زمان شیمی درمانی برای انواع سرطان بخصوص برای خانم ها استفاده از کلاه گیس طبیعی را توصیه میکنید؟ هر کدام از دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم لطف کنند بگن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما مادر شوهرمو بردیم یک موسسه بنام موسسه طالبی تو تهران خیابان طالقانی براش کلاه گیس طبیعی درست کردند از موی طبیعی مثل خودش فوق العاده طبیعی بود قیمتش بالا بود ولی ما هرجا گشتیم کلاه گیس با موی غیر طبیعی به ما نشان می دادند میگفتن موی طبیعی است ولی این موسسه کارش خیلی درست بود دقیقا" از قالب و اندازه سر مادر شوهرم کلاه گیس درست کردند بنده خدا روزی که کلاه گیسو تحویل گرفتیم از ذوقش و طبیعی بودنش مریضی خودشو فراموش کرده بود کلی منو دعا کرد که اینجارو براش پیدا کردیم همش میگفت عروس خوب مثل دختره آدمه تو دخترمی نه عروس من شماره تلفن اون موسسه رو میذارم شاید بدرد کسانی که مثل مادر شوهر من هستند بخوره 02188840872 - 02188820817 راستی برای مادر شوهرم دعا کنید با آرزوی سلامتی تمام دوستان
2731