2703
2553

دکتر فوق تخصص گوارش اطفال تهران میشه معرفی کنید…

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

دکتر پسرم

عسگر اقبال خواه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی هستید؟

دکتر خوبیه داروی اضافه هم نمیده و کامل راهنمایی میکنه

مشکل پسرتون چیه؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2456
دکتر خوبیه داروی اضافه هم نمیده و کامل راهنمایی میکنه مشکل پسرتون چیه؟

خیلی زیاد بالا میاره

علایم رفلاکس داره بنظرم

دوسالش

بی اشتها

سکسکه ناجور

روزی ۲-۳ بار یالا میاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی زیاد بالا میاره علایم رفلاکس داره بنظرم دوسالش بی اشتها سکسکه ناجور روزی ۲-۳ بار یالا میار ...

دکتر مقدادی هم خوبه اگر بتونی وقت بگیری

تو مطب سونو مخصوص ریفلاکس هم داره

دختر دوستم تحت نظرشه برای همین مشکل و داره بهتر میشه

ولی منشیش اصلا وقت نمیده مگر اینکه بهش شیرینی بدی

دکتر مقدادی هم خوبه اگر بتونی وقت بگیری تو مطب سونو مخصوص ریفلاکس هم داره دختر دوستم تحت نظرشه برا ...

چند بار ویزیت شد راضی نبودم

داروهای سنگین میدبجه ۴ماه دارو میدع که زیر ده سال مجاز نییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
سلام عزیزم خوبی از کاربر شاهگان خبر داری؟کاربری درمانده و سرنگ هم برا ایشون بود اما ترکیده نگرانش هس ...

نه خبر ندارم اصلا نمینشاسمشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما چون قبلا توکار لباس مجلسی بودی بهتر میتونی راهنماییم کنی.منی که همسرم فقط موافق لباس پوشیده کامل هست چیکار کنم برای عروسی داداشم😭😭تو رو خدا کمکم کن شما من بدونم کجا خرید کنم .

2706