2737
2739
عنوان

تاتو بدن

144 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها خسته نباشید

برای آموزش تاتو چیکار کردین؟ 

هزینه ی وسایلتون کلا چقدر بود و اینکه باید نقاشی و طراحیتون خیلی خوب باشه؟ 

یکم راهنمایی میکنید لطفا؟ 

اونایی که کلاس رفتن چقد طول کشید حرفه ای شید؟ 

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

عزیزم شما تتو کار شما طرح تو پرینت مییگری از کافینت اون از روی طرحت میزاره با همون می‌کشه بعد با سوزن دورشو میزنن و سایه یا هرچیزی نیازی به نقاشی نداره.....اونا که خودشون طرح میزنن دیگه تتو آرتیست هستن وخیلی سخت و هزینه زیاد

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
عزیزم شما تتو کار شما طرح تو پرینت مییگری از کافینت اون از روی طرحت میزاره با همون می‌کشه بعد با سوز ...

مرسی

منظورم از آموزش این بود که اگه بخوای بری کلاس نه اینکه برای خودت بری بزنی

بازم ممنون از راهنماییتون😍♥️

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی منظورم از آموزش این بود که اگه بخوای بری کلاس نه اینکه برای خودت بری بزنی بازم ممنون از راهنم ...

منم فهمیدم منظورتو گفتی. باید نقاشی خوب باشه منم گفتم نیازی نیست چون از روی عکس پرنت میگیرن 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2731
منم فهمیدم منظورتو گفتی. باید نقاشی خوب باشه منم گفتم نیازی نیست چون از روی عکس پرنت میگیرن 

ممنونم از راهنماییتون🙂♥️