2733
2734

وقتی میخوام‌توی کلاس ارائه بدم تپش قلب میگیرم و صدام میلرزه و‌یکی از کابوس هامه.نمیدونم بخاطر کمبود اعتماد بنفسه یا چی.راه کاری دارید?🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرسه

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
2728
2738
باز خوبه تو داوطلب میشی ارائه بدی من که اصلا میندازم گردن هم کلاسیام 🥲😂

همه دوستام مقاله هارو میدن من میخونم😑😐

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._

چند سالتونه

منم یکمی مثل شما بودم دلیلش رو خودم پیدا کردم برای من از کمالگرایی بیش از حد بود که هنوز هم کماکان اینطورم

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

منم اینطوزم

اضطرابه😑🤦🏼‍♀️خعلی بدم میاد ازش

قبلا بدتر بودم

برای امتحانات قرص اضطراب میخوردم

الان گاهی مصرف میکنم بهتر شدم

عرق کانسی زیاد بخور

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
باز خوبه تو داوطلب میشی ارائه بدی من که اصلا میندازم گردن هم کلاسیام 🥲😂

عزیزم تو مدرسه گردن نمیگرفتم ولی الان دانشجوام و نمیتونم از زیرش در برم چون داوطلبانه نیست(بخاطر رشتم باید دائم ارائه بدم)

منم اینطوزم اضطرابه😑🤦🏼‍♀️خعلی بدم میاد ازش قبلا بدتر بودم برای امتحانات قرص اضطراب میخوردم ال ...

اسم قرص چی بود .من اصلا موقع امتحان استرس ندارم .فقط زمانی که بخوام تو جمع چیزی رو اوضیح بدم🥺

همه دوستام مقاله هارو میدن من میخونم😑😐

خوش بحالت کاش منم میتونستم برم ارائه بدم همش از کمبود اعتماد به نفس والا اگه من عملای زیبایی لازم رو انجام میدادم اصلا نمیذاشتم استاد تدریس کنه😂😂🥲

2706