2726

سلا خانما من کاربر قدیمی هستم از سال ۹۶در خدمتتون هستم ولی بخاطر کاربریایی ترکیده نمیشناسینم.

خانما خواهرای عزیزم که همیشه مرحم زخمام بودین ،کمکم کنید،الان میگم جریان و براتون

کاربر قدیمی ☺️کاربریمبعضی مواقع دست خواهرمم هست❤️

راستش من ۹ساله مزدوج شدم و ی بچه هم دارم ،خواهرا خیلی سختی تا الان تو زندگیم کشیدم خیللللی نمیخام سرتون درد بیارم بخدا الان ۲۴سالمه ولی روحم اندازه ی زن ۵۰ساله آزرده شده ،خب من سه سال پیش تو گوشی شوهرم ی چیزایی دیدم ولی به روش نیاوردم که پرو بشه 

الان ی مدتیه رمز گوشیش میدونم ولی اون نمیفهمه که من بلدم ،داخل واتساپش به دختر خالش فیلم های ناجور ن که فیلم پ و رن ولی خب فیلما صحنه های زشتی داخلشه براش میفرسته اونم بچه داره و ۴۳سالشه  ولی خب جون مونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب

و اینکه با ی زن دیگه داخل داروخونه پیام صبح بخیر میفرسته شوهر من با ی دختری از خودش بزرگتر نامزد بوده همو هم دوس داشته ولی خب کارشون ریخته بهم ،من این جریان و نمیدونستم بعدا از اطرافیانشون شنیدم حالا داخل اینستاگرامشم اسم اونو چند بار سرچ کرده

همش میگی بیاین تایپم نکردی که

بیا عزیزم حالا من از دیشب تا حالا دارم منفجر میشم هنوز به روش نیاوردم بنظرت چیکار کنم

و اینکه با ی زن دیگه داخل داروخونه پیام صبح بخیر میفرسته شوهر من با ی دختری از خودش بزرگتر نامزد بود ...

فقط میتونی دم اون فامیل رو قیچی کنی،تو مجازی کاری از دستت بر نمیاد

😊😊🙆‍♀️🙂
خب بنظرت به روش بیارم که این چیزارو میدونم

شوهر شما فقط میفرسته یا دختر خاله هم مقصره؟ احساس میکنم شوهر شما فقط مقصره،کشش به بزرگتر از خودش داره،من نمیدونم عکس العمل درست چیه،فقط اینو میدونم به روش بیاری که میدونی مخفی کار تر میشه

😊😊🙆‍♀️🙂
2706