2703
2553
عنوان

مادرای با تجربه برای از پوشک گرفتن

1253 بازدید | 59 پست

سلام

خوبین؟

من واقعا دیگه سر از پوشک گرفتن دخترم عاجز شدم. یه بار وقتی یک سال و نیم بود تلاش کردم ناموفق بود، یک بار دو سال وچند ماهگی بازم ناموفق بود.

تا اینکه ۲ ماه پیش شروع کردم این پروسه رو و برعکس تصوراتم همه چیز خیلی داشت خوب پیش میرفت یعنی حتی مدفوع کردنش تو دستشویی رو داشت یاد میگرفت

نمیدونم چی شد یهو ورق برگشت دیگه برای مدفوعش نیومد دستشویی و فقط تو  شلوارش این کارو میکنه.

همچنان ادرارش خوب بود در حدی که هر وقت احساس میکرد داره خودش میدویید میرفت توالت که الان اونم جدیدا باز تو‌خودش میریزه😭😭😭

توروخدا اگه راهکاری دارین که جواب میده بگین

من نمیدونم دیگه باید چی کار کنم؟ چه روشی رو در پیش بگیرم

دخترم کمتر از یه ماه دیگه ۳ سالش کامل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برامن خیییلی راحت بود و توزمان خییلی کم برخلاف شنیده هام

شما حوصله بخرج بده سرزنشش نکن بنظر شما دیر اقدام کردی تنبل شدِ

بچه من دوسالش،تکمیل شد،بعد یادش دادم

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

بار اول خیلی زود شروع کردید، بچه اذیت شده مطمئنا، بالای 2 سال باید تازه شروع کرد، سخت نگیرید یه دوره دوباره پوشک کنید وقتی حس کردید آمادگی پیدا کرده دوباره شروع کنید 

2714

فقط با بازی ماژیک بگیر بده دستش تو دستشویی نقاشی کنه یه عروسکی چیزی بزار تو دست شویی هر وقت رفت دستشویی بگو اون خوشحال شد تو دستشویی جیش یا پی پی کردی وقتی تو خونه کرد بگو ناراحت شد سعی کن لباس زیرش هم عکس داشته باشه همینو بگو

سلام جانم اولین اشتباهتون همین بوده که دو بار رفتی و از وسط راه برگشتی ولی دیگه کاریه که شده، با جای ...

بزار شرایطمو بگم 

ما فرسنگ ها از ایران دوریم، اینجا هم هیچ آشنایی نداریم، تمام تلاشمو کردم که با کسایی که بچه همسن دخترم دارن ارتباط بگیرم ولی نشد که نشد. 

و چون دخترم اینجا به شدت تنهاست من نخواستم دیگه تحت فشارش بزارم 

و اون دوبار که ناموفق بود واسه این بود که برای لباس عوض کردن وقتی خودشو کثیف میکرد تا حد بیهوش شدن گریه میکرد، نفسش میرفت یا تا میگفتم بریم جیش کنیم داد های عصبی میزد 

بارها بهش جایزه دادم، تشویقش کردم ولی بازم فایده نداشت☹️

2706