2733
2734
لیلی جان نورونوکس کیفیتش خوبه ... تا جایی که من می دونم کره ای هستش ... قیمت هر واحدش هم 145 تومانه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

دیسپورت هم خیلی خوبه .. آمریکاییه ............. قیمت هر واحدش 175 تومان

البته این قیمت ها همه جا یکسان نیست ... بعضی ها هر واحدش را 250 می گیرن

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27057

حراج کیف با ارسال رایگان ...........................دکوریای جدید اضافه شد
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
2738
سلام من بوتاکس نرونکس تزریق کردم کیفیتش خوبه تا ۴ماه جواب میده من پیش دکتر صداقت پیشه انجام دادم کامل چین و چروک های پیشونی و خط اخم از بین رفت البته نباید خط ها عمیق باشه هزینش ۳۰۰ت شد.

الان یک سری بوتاکس چینی به اسم کانادایی تو بازار هست که خیلی از پزشک ها از اون استفاده می کنند و هیچ مجوز و تاییدیه ای نداره ! و در مورد عوارض احتمالیش خیلی هشدار دادند.

اما بوتاکس نورونوکس خیلی خوب بود هم مجوز و تاییدیه داره و یه بوتاکس ایرانی هم داریم که میگن بد نیست و یکی هم که دیسپورت هست.

برای خرید نورونوکس یه شرکت معتبر تجهیزات پزشکی به من معرفی کردند به اسم پروشات که تماس گرفتم و داخل یخ برام فرستادند و پزشکم تزریق کرد و واقعا راضی بودم . تلفن شرکت پروشات هم 22225700 بود.