2733
2734
عنوان

خونریزی بعد از سزارین

96 بازدید | 12 پست
سلام دوستان، من 38 روز از زایمانم (سزارین) میگذره خونریزیم در حال کم شدن بود تو ابن مدت و دو سه روز قبل دیگه لکه های قهوه ای رنگ شده بود تا اینکه از دیروز خونریزیم بیشتر و قرمز رنگ شده. به نظرتون دلیلش چیه؟رباید برم دکت
تا 40 روز طبیعیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بیهوشی عالیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام یکتا جان منم دوماه و ده روزه زایمون کردم تا 30روزه خونریزی داشتم ولی تا40روزه ترشحات زرد رنگ داشتم شما اگه خونریزیت زیاده برو دکتر آخه دکتره من گفتش بعد از 40روز نباید خونریزی داشته باشی .