2726
عنوان

غذای کودک یک ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 142231 بازدید | 74 پست
پسر من 12 تا دندون داره و جویدن رو بلده گردو رو پودر میکنم و با پنیر قاطی میکنم لقمه کوچیک میگیرم نونش رو میزنم تو چایی شیرین تا نرم بشه و پنیر و گردو میزارم روش و نوش جون میکنه غذاش رو اصلا له نمیکنم ولی کتم رو نرم تر درست میکنم
بچه های سما هم اگه غذا رو بدید به خودشون، کثیف کاری میکنن و این ور و اون ور میندازن؟؟؟؟
من یه مقدار غذا به عسل میدم و یه مقدار دست خودم تا بهش بدم ولی اون مقداری که دست خودش هست رو نمیخوره و همش کثیف کاری میکنه
یه سؤال دیگه
بهار جان شما از غذایی که نهار میدی، شام هم میدی یا دوباره شام میپزی و غذای جدید میدی؟؟؟؟
لطفا یه چند تا غذای نرم هم به من بگین
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من دارم میرم ولی شماها لطفا جواب سؤال منو بدید و برید ، باشه؟؟؟؟؟
عسل چون شش تا دندون داره ، بیشتر تمایل به غذاهای نرم داره
به خدا از فکر غذا درست کردن دارم دیوونه میشم، دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه
یه خورده غذای نرم برام اسم ببرید
بعضی وقت ها هم پیش میاد که یه غذا رو هم ناهار بدم هم شام ولی وقتی متنوع باشه بهتر میخوره من بعضی از غذا ها رو میدم به آرشا خودش بخوره مثلا کتلت یا کباب رو میدم دستش خودش با کلی ذوق میخوره تا سیر نشده کثیف کاری نمیکنه ولی همین که سیر بشه غذا میشه اسباب بازی براش
بهترین چیزی که میتونید برا نی نیهاتون درست کنید که هم نرم باشه و هم خوشمزه و مقوی اینه که اول از همه یه کیسه بدوزید و وقتی خورشت درست میکنید یه 2 قاشق برنج خام بریزید تو کیسه و درش رو ببندید بندازید تو خورشتتون تا بپزه وقتی پخت گوشت رو هم له کنید قاطی برنج کنید و بدید به نی نیها نوش جان کنن هم خیلی خیلی خوشمزه است و هم نرم نرم که راحت بخورن
2728
بچه ها به نظرتون تواین سن معمولا چند قاشق خودشون سیرشون می کنه ..... ؟ من همش تو شک هستم که نکنه سیر نشه .... ؟ گاهی هم زیاد می دم و همه رو بالا می آره ....

من تا بحال غذا برای خوردن دستش ندادم ولی برای بازی اونم مثل دختر شماست آرزو جان ...
منم دخترم چند روز دیگه یک ساله میشه
صبحانه یه روز زرده تخم مرغ با سرلاک یه روز حریره بادوم البته خرما هم توش میریزم این برنامه همیشگی هست چیز دیگه نمیخوره
نهار و شام
معمولا هر چی نهار بدم شام همون رو میدم 2 وعده غذا درست میکنم یه وقتایی سوپ البته زیاد دوست نداره کته رو ترجیح میده
کته با ماهیچه شوید پلو با مرغ معمولا غذاش همینه از غذای خودمون هم میخوره ابگوشت
کته حتما باید ابکی باشه تا بخوره وگرنه نمیخوره
میان وعده هم همیشه نمیدم بعضی اوقات که نهارشو درست وحسابی نمیخوره میدم
شیر موز غلیظ خرما هم توش میریزم اب هویج وسیب
میوه اصلا نمیخوره دوست نداره
من داشتم نگران میشدم اخه دختر من هنوز جویدن بلد نیست هر چی بدی همین جوری میده پایین ولی الان دیدم بچه های شما هم هنوز جویدن بلد نیستن خیالم راحت شد
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
وااااای من نمیدونم چرا انقدر نگران شدددم، آخه عسل خوب نمیتونه بجوه
غذای نرم بگید لطفااااااااااا
من اولش دخترم مقاومت می کرد ولی من کم نیاوردم و بهش دادم الان دوست داره اوایل اوق میزد
من زرده را با اب جوش خوب رقیق می کنم
سفیدشم با دستم بهش می دم
یا فاطر و به حق فاطمه
مرسی
ولی هنوز بهم چند تا غذای نرم یاد ندادین هاااااااا
الان استرس هم گرفتم، میشینم گریه میکنم هاااااا
ارزو جان
کته با شوید ومرغ
کته با عدس و ماهیچه
عدسی با اب مرغ و سیب زمیینی
کته با هویج یا کدو وماست
سوپ هم من گوشنت پیاز هویج کدو لوبیا سبز ماش گوجه سبزی رشته فرنگی کرفس
البته با این مواد سه نوع سوپ درست می کنم
یا فاطر و به حق فاطمه
ارزو جان تاس کباب امتحان کردی اویسا دوست داره
گوشت پیاز حلقه شده سیب زمینی گوجه رنده شده هویج
اول پیاز وگوشت وهویج رو میزارم با یه خرده کم زردچوبه بپزه اخراش سیب زمینی وگوجه رنده شده اضافه میکنم
بعضی وقتا ابشو زیاد میگیرم نون سنگگ تیلید میکنم برای نهارش میدم برای شامش هم بقیه مواد رو با گوشت کوب میکوبم از ابش هم قاطیش میکنم قشنگ مثل سوپ رقیق میکنم میدم بهش دختر من دوست داره اینو
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
2706