2726
عنوان

بسته بودن لوله های فاوپ رحم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2974 بازدید | 57 پست
مال منم همینطوره  علاوه بر اینا، رحمم از پشت و سمت چپ هم به حفره شکمی چسبندگی داره، آدنومیوز هم ...

شما عکس رنگی گرفتی متوجه شدی چند سالته چند وقته اقدامی 

من ۲۲ سالم و ۲ سال اقدامم

سلام عزیزم کاملا درکت می کنم

اون لحظه ادم جواب رو مفهمه خیلی ناراحت میشه

منم لوله های فالوپم بسته هست، هردوش

دکتر طب سنتی و فیزیوتراپی و اینها رفتم ، خیلیا نتیجه گرفتن ازین ها، باید ببینی منشا مشکل برای چیه؟ اگر برای عفونت هست ان شاالله با برطرف شدن عفونت درست میشه

یه کم زمان میبره باید صبر کنی

اگر برای عفونت نیست هم راه حلهاش فرق داره، برای بعضیا لاپراسکوپی می کنن

برای بعضیا مثل من هم میگن لاپراسکوپی هم بی فایده است و تنها راه بارداری ivf هست

اما من نا امید نیستم، توکل به خدا دنبال کارهای ivf هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ میدونم خداکنه عصابم کلا بهم ریخت دل دردم دارم تازه عکس رنگی دیردز گرفتم 😭😭

نگران نباش.

اگر واقعا توکلت بخدا باشه و به این جمله اعتقاد داشته باشی ک همه قدرتها دست خداست آروم میشی و دلت قرص میشه 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
شما عکس رنگی گرفتی متوجه شدی چند سالته چند وقته اقدامی  من ۲۲ سالم و ۲ سال اقدامم

من ۳۰ سالمه، ۴تا جراحی انجام دادم، و مشکلات زیادی توی رحم و تخمدانهام دارم، ۵تا سقط داشتم

که سقط هام ربطی به اینا نداشت،مربوط به مسیله دیگه ای بود

پس نگران نباش

لوله هات به راحتی باز میشن و خیلی راحت بچه دار میشی

اگه بشینم جزییات مسایل رو بگم برات، روزی هزاربار سجده شکر بجا میاری که مشکلت چیزیه که واقعا حل شدنیه

غصشو نخور دختر خوب، شما پیگیری کن حل میشه مطمین باش

خداخیلی بزرگه

من ۳۰ سالمه، ۴تا جراحی انجام دادم، و مشکلات زیادی توی رحم و تخمدانهام دارم، ۵تا سقط داشتم که سقط ها ...

مرسی فداتشم اخه از ی طرفم اگه تاپیکامو بخونی شوهرم خیلی بچه ننست و خانوادشم خیلی اذیتم میکنن همش حرص میخورم جوری ک هر شب شر درد دارم 😭😭😭😭😭

چ میدونم خداکنه درست بشه لاپاراسکوپی چیه درددداره؟؟؟ سخته ؟؟

لاپاراسکوپی عملیه که دیگه شکمو کامل باز نمیکنن

چندتا سوراخ ایجاد میکنن، یه دوربین و ابزار جراحیِ کوچیک وارد اون حفره ها میکنن،چسبندگی رو برطرف میکنن و بخیه میزنن و تمام

اصلا سخت نیست، ولی برای درد امپول مسکن و شیاف میزنن و یکی دوروزه اوج درد تموم میشه

مرسی فداتشم اخه از ی طرفم اگه تاپیکامو بخونی شوهرم خیلی بچه ننست و خانوادشم خیلی اذیتم میکنن همش حرص ...

ای خدا از دست این خانواده هایی که خون به دل آدما میکنن

به خدا توکل کن ان شاءالله دلشون باهات نرم میشه

به پیج دکتر مهرنوش امیری سر بزن خیلی پیج عالی ایه، برو پستاشو نگاه کن، استوری هاشو ببین، هایلاتاشو بخون، هم اطلاعاتت بالا میره هم روحیت مثبت میشه، پشیمون نمیشی

لاپاراسکوپی عملیه که دیگه شکمو کامل باز نمیکنن چندتا سوراخ ایجاد میکنن، یه دوربین و ابزار جراحیِ کو ...

بستری میکنن بیمارستان ؟؟؟ من عمل اپاندیسم انجام دادم ۱۰ سال پیش شکمم از وسط باز کرده بودن اپاندیسم ترکیده بود ۱۵ تا بخیه از نافم تا پایین شکمم خورده ب طرز وحشت ناکی 😔😔😔

2706