2376
2358
عنوان

بسته بودن لوله های فاوپ رحم 😔😔😔

219 بازدید | 57 پست

جواب عکس رنگیمو ترجمه کردم نوشته دوتا لوله فالوپ بستس و بچه دان ب سمت حفره لگنی منحرف چکار کنم حالم خیلی بده تنبلی تخمدانم دارم 😭😭😭😭😭😭😭

فقط توکل به خدا

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مشکلات درکل قابل حل هستن ولی زمان میبرن اصولا 

مامانِ کارِن وهاکان❤تجربیات من درنی نی سایت  استارتر گرامی وقتی تاپیک میزنی اول منتظر جواب های آره آهاباش حتما اول باید یه عده خاصی که کارشون اینه ازاین نظرات بذارن تا دیده شن مطمعن باش اصلاموضوع رونخوندن پس جدی نگیرشون  همه عروس خوبااینجا هستن که مادر شوهرهای بد و جاری ها عفریته دارن همگی دخترا مادراشون عروسا و پسراشونو دوس دارن  و عروسایی که هستن مادر شوهراشون دختراشونو دوس دارن   همه خانومای سایت معتقدن یه سر و گردن از شوهراشون بالاترن و ازلحاظ فرهنگی و خانوادگی هم ۱۰۰مرتبه بالاتراز خانواده شوهرهستن  تاپیک ان تی تعین جنسیت یه جواب همیشگی دارن خودت چی دوس داری؟ یا دختر یا پسر دکتر ندونست ما از کجا بدونیم  هرکس حق داره از هردو جنسیت دلش بخواد و هرکس حق داره برای رسیدن به جنسیت مورد علاقه اش تلاش کنه ❤ولی خانمی که فکرمیکنی بچه اولت باید پسرشه تاخیالت راحت شه واگه بچت پسرشه عزیزترمیشی تواحمق ترین زن دنیایی ✌کافیه تاپیک بزنی بگی دعا کنین ازدواج کنم اول ازهمه میگن چندسالته؟بتوچه چندسالشه اخه😒اما کاربرای خوب مهربونی هم داره که اینجارو جای قشنگی کرده ❤ 

نگران نباش علم پیشرفت کرده 

همه چی راه حلی داره.غصه چیو میخوری 

هزار تا بدتر از تو بودن به خواست خدا الان بچه بغل هستن

امیدت به بالایی باش

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

مال منم همینطوره  علاوه بر اینا، رحمم از پشت و سمت چپ هم به حفره شکمی چسبندگی داره، آدنومیوز هم دارم، نگران نباش، اینا مانع بارداری نیست

میتونی لوله هاتو باز کنی ، یا اگر دکتر گفت چسبندگی زیاده و نمیشه، میتونی ivf کنی

نگران نباش

2372

امیدت بخدا باشه.

خیلیا رو دیدم با بدترین وضعیت سیستم تناسلی حامله شدن 

الان دیگه نازایی صفر درصده

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
امیدت بخدا باشه. خیلیا رو دیدم با بدترین وضعیت سیستم تناسلی حامله شدن  الان دیگه نازایی صفر د ...

چ میدونم خداکنه عصابم کلا بهم ریخت دل دردم دارم تازه عکس رنگی دیردز گرفتم 😭😭

مال منم همینطوره  علاوه بر اینا، رحمم از پشت و سمت چپ هم به حفره شکمی چسبندگی داره، آدنومیوز هم ...

شما عکس رنگی گرفتی متوجه شدی چند سالته چند وقته اقدامی 

من ۲۲ سالم و ۲ سال اقدامم

سلام عزیزم کاملا درکت می کنم

اون لحظه ادم جواب رو مفهمه خیلی ناراحت میشه

منم لوله های فالوپم بسته هست، هردوش

دکتر طب سنتی و فیزیوتراپی و اینها رفتم ، خیلیا نتیجه گرفتن ازین ها، باید ببینی منشا مشکل برای چیه؟ اگر برای عفونت هست ان شاالله با برطرف شدن عفونت درست میشه

یه کم زمان میبره باید صبر کنی

اگر برای عفونت نیست هم راه حلهاش فرق داره، برای بعضیا لاپراسکوپی می کنن

برای بعضیا مثل من هم میگن لاپراسکوپی هم بی فایده است و تنها راه بارداری ivf هست

اما من نا امید نیستم، توکل به خدا دنبال کارهای ivf هستم

چ میدونم خداکنه عصابم کلا بهم ریخت دل دردم دارم تازه عکس رنگی دیردز گرفتم 😭😭

نگران نباش.

اگر واقعا توکلت بخدا باشه و به این جمله اعتقاد داشته باشی ک همه قدرتها دست خداست آروم میشی و دلت قرص میشه 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2373