2733
2734
عنوان

مرتیکه ی سواستفاده گر

1431 بازدید | 29 پست

میدونم عنوان تاپیک خوب نیست 

ولی قضیه اینجوریه که من چند وقته دارم با یک گروهی کار میکنم و نماینده ی اونا یک آقایی هست که قبلا از شانس افتضاح من هم دانشگاهی من بوده و خب یک موقع هایی آدم بچست و اشتباهاتی میکنه … حالا بگذریم این آقا به شدت زبون باز و سواستفاده گر هست اونایی که دانشگاه رفتن میدونن که استاد راهنما به چه سختی موضوع میده من براش کم کم ۱۰ تا موضوع روز دنیا رو گفتم براش پرپوزال در حد پیش دفاعیه فرستادم و هزاران تا کار دیگه که بخوام بنویسم یک شاهنامه میشه ؛ حالا نمیدونم چه حسابیه این آقا فاز اینکه همه عاشق منن برداشته و هیچ پیام کاری رو سیین نمیکنه علاوه بر اون کلی رفته از خودش داستان سرایی کرده و ابرو ریزی راه انداخته و شعور نداشته ی خودش رو به نمایش کشیده اصلا تابحال فکر نمیکردم انقدر از دست کسی ناراحت بشم 😭😭احساس میکنم همه ی مردهای ایرانی بد و مزخرفن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خود عن پنداری رو که همه شون دارن  شما هم انگار انگار کاملا عادی باش  کاملا اداری رفتار ک ...

من اصلا بهش پیام نمیدم 😅😅 بدبختی برخوردهای بی جهت داریم و اونم متوهم و ببخشید بیشعوره یک بار مهربون میشه یکبار گاو 

2738
چرا مرد های ایرانی رو زیر سوال میبری؟ چرا؟ پدر شما هم مرد ایرانیه و خیلی زیاد آدمای باغیرت و با ع ...

نه عزیزم من منظورم به همه نیست من الان با دو نفر برخورد دارم که هر دوشون به شدت افتضاحن یکی از یکی بدتر 

ابرو ریزی میکنه ؛ خیلی بدم اومده که پیام میده جوابش رو میدی سیین نمیکنه اصلا کسی نیست میدونی 

یکی آبروی منو برد با این تفاوت اون فامیلمه متاهله زن و بچه داره فامیل نزدیکه هااا دور نه فهمید دارم طلاق میگیرم خودشو به بهانه الکی بهم نزدیک کرد پیام داد من عاشقتم دوستت دارم ده ساله میخوامت بیا صیغه ام شو میدونم توام به من حس داری 😐😐😐حالا من جواب نمیدادما خودش از زبون من میگفت عاشقمی فلان منم عاشقتم زنش پیاما رو دید جای اون به منه بدبخت پیام میداد فحش میداد فقط خدا رحم کرد بقیه فامیل نفهمیدن وای وگرنه تباه بوووودم اینا رو ول کن بابا عقل درست درمون ندارن کثافتا

ممکنه حرفی زده باشی که باعث شده ناراحتیش شده شمارشو بگیر زنگ بزن بهش بگو فرستادم پی چک کنید اگه حرفت ...

نه والا اون پیام داده احوال پرسی کرده بعد گفته فلان کار رو انجام دادید 

من هم‌خیلی رسمی جوابش رو دادم که بله و روند کار رو گفتم 😅😅حالا الان فکر‌کرده من عاشقش شدم از اول هم این تیک ها رو داشت من باورم نمیشد 

یکی آبروی منو برد با این تفاوت اون فامیلمه متاهله زن و بچه داره فامیل نزدیکه هااا دور نه فهمید دارم ...

خدا نگذره از این آدم ها ! اما اخ چقدر دقیقا شبیه اینه حالا با این تفاوت که من اخلاقم خوبه اکثرا با ادما گرم صحبت میکنم و نگاه از بالا به پایین ندارم ؛ حالا این یک تریپی برداشته که اره فلانی عاشق منه ، مثلا من دیر سیین کردم دیر جواب دادم و از این مسخره بازی ها یا مثلا فلان چیزو ازش گرفتم … رفتار بچه های ۱۷ ۱۸ ساله حالا سنشم خوبه زیاده خجالتم نمیکشه بعد ادعای شغل و تحصیل کردگی و نمیدونم پولداری اینام داره شعور در حد زیر صفر 

نه والا اون پیام داده احوال پرسی کرده بعد گفته فلان کار رو انجام دادید  من هم‌خیلی رسمی جوابش ...

حالا کاری نکن که همچین فکری کنه جواان ایرانی شور و شوق داره و تو محدودیت هست برای خودش بد میشه 

بعدا به اشتباه خودش پی میبره 

2706