2726

با اینکه بیهوش بودم اما فهمیدم ک مادرو ریختن درد داشت بازم فک کنید بدون بیهوشی بود چی میشد الان خونریزی دارم 

درد دارم اول پهلو سمت راستم و کمرم درددددددد شدید ولی کل بیهوشیش کلا ۴۰ دیقه بود خیلی خوب بود سریع بیهوش شدم بعد بهم شیرنارگیل دادن پرستارای خیلی خوب مهربون کمکم کردن برم دسشویی بعد خوابیدم یکم ریکاوری تا حالم بهتر شد و سرمم تموم شد بعدم مرخص خودشون نوار بهداشتی هم دادن 

الان یبسم فقط فشارم نمیتونم بدم بخاطر دردم 

خانم ها پیج دکترنوبت 👇👇

💫 بزرگترین پیج بارداری و کودک هستش 

هرروز کلی، پست و استوری در مورد( بارداری ،تخمک گذاری و پریود، ناباروری ،هفته های بارداری ، زایمان ،دخترزایی و پسرزایی و ....) به صورت رایگان به نمایش میذاره 

🔴 در ضمن پزشکان متخصص زنان خبره هم برای هر شهر به صورت جدا، معرفی میکنه 

میتونید فالوو کنید و برای دوستانتون بفرستید

@drnobat.ir

👇👇👇👇بزرگترین پیج بارداری و کودک

https://instagram.com/drnobat.ir?igshid=YmMyMTA2M2Y=

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه پیچیده بوده برات

من رفتم عکس رنگی فقط خوددکتربود رفتم بدون بیهوشی یه رب عکس انداختم وتمام بی دنگ وفنگ دردم نداشت اصلا

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
عکس رنگی برای چیه ؟! چرا اینقد اذیت کنندس 😑😑

اگر بعد یه سال باردار نشی معمولا عکس رنگی میندازن ببینن لوله های رحم بازن یانه.برا بعضیا درد داره وبرا بعضیا نه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
اگر بعد یه سال باردار نشی معمولا عکس رنگی میندازن ببینن لوله های رحم بازن یانه.برا بعضیا درد داره وب ...

اها ممنونم عزیزم 🌸💖

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•