2410
2553
عنوان

کسی از سفیداب برای صورتش استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122328 بازدید | 131 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من حنای بیرنگ و ماست یا حنای بیرنگ و شیر رو به صورت و گردنم میزنم.گاهی هم که اضافی میاد به سینه و بازوهامم میکشم!!

مریمی چنده قیمت کرم؟میشه اسم کاملش رو بنویسی؟مرسی
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2720
الی خانمی چی رو ازکجا خریدیم؟ روشور رو؟

روشور یا همون سفیداب رو من از عطاری میگیرم.روشور پاک میخرم من.

گلوله گلوه هست.مثل اینکه خاک فشرده باشه.ولی رنگش مثل خاک نیست.روشنه
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2714
یه دوستی دارم حناروبرا کشاله ران استفاده کرد راضی بود میگفت راضی بود
برام سوال شده که اینقدر حنا تاثیر داره واسه لکه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
اگر هم می خواهید موهای نرمی داشته باشید از گل سر شور استفاده کنید البته بعضیها بخاطر دونه های ریزی که زمان با اب قاطی شدن ایجاد می کنه یا به اصطلاح حالت نرم می گیره از استفاده کردن از اون خودداری می کنن اما شما می تونید مقدار کمی از گل سر شور رابا قاطی کرده وخوب که قاطی شد ونرم مقداری از شامپوی مورد نظرتان را با مقداری از اب گل حل کنید وبه موهایتان بزنید وبرای 5تا10 دقیقه صبر کنید وتاثیرش ببینید
جوشای صورن من خیلی زیاد بود برا همین تاثیرش و خوب میشد فهمید صورتمو نرم میکرد پنکک خوب رو پوستم می خوابید
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
2706