2737
2734
عنوان

کسی از سفیداب برای صورتش استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122772 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مینولی جون اره ولی من اصلا لب به چیزی که ندونم چیه نمیزنم! گوشت قرمز و چیزی که گوشت قرمز داشته باشه که هییییییچ جا جز خونمون لب نمیزنم. سوسیس کالباس محاله لب بزنم.
غذا هم بیرون یا سبزیجات میخورم یا فقط مرغ. البته بازم راست میگی ممکنه اشغال زیاد بخوریم. من کلا خیییلی چندشم میشه
2738
تک سوار جون اگه نگرانی میتونی حنای بیرنگ بگیری از عطاری.من با یه قاشق ماست قاطی میکنم میمالم به صورتم کمی ماساژ میدم و بعداز 20 دقیقه نیم ساعت تو حموم میشورم.

میتونی با شیر هم قاطی کنی حنای بیرنگ رو.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
اگه سفیداب خوب ندارین کرم روشوی دانور استفاده کنین لایه بردار عالیه من صورتم پر از جوش بود از وقتی اونو استفاده کردم جوشای صورتم رفته همون سفیدابه که به شکل کرم دراوردنش
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
سلام
من سالهاست که استفاده می کنم خیلی هم برای نرم کردن پوست مناسبه مخصوصا وقتی بعداز یک هفته به حمام میرید از یک نفر مثل مادر وهمسرتون خواهش کنید که پشت شمارا با استفاده از یک کیسه ومقداری سفیداب خوب ماساژ بدهد انقدر بعد ش احساس سبکی می کنید وقولتان می دهم به یک خواب دوساعته میروید
2706