2733
2734
عنوان

بد جور از شوهرم ناامید شدم

302 بازدید | 15 پست

رسما میگه دوست ندارم مثل قدیم  

حماقت کردم روت حساب باز کردم و .....

سر خرجایی که کرده منت میذاره و همه رو به روم میاره 

به روم میاره که هیچی نشدی تو زندگی و بی عرضه ای 

و تمام اشتباههای خانوادمو به پای من مینویسه و بااار ها و بارها به روم میاره و دعوا راه میندازه که مامانت فرق گذاشت ..خواهرت فلان ...برادرت مغروره ....بابتت فلان 

مادر شوهرم پارانوئید داره و به من بدبینه .....

جدیدا همه حرفای مادرشو تایید میکنه درصورتی که میدونه مریضه 

بارها باهاش صحبت کردم که مشکلات خانوادم به من ربطی نداره ...اونا ادمای جداگانه هستن 

.....

ولی پوستمو کنده 

ازش حالم بهم میخوره .

همسرم بیمار روانیه و موندم که پسرمو اذیت نکنه 

البته وقتایی که حالش خوبه خوبه ها ...

از عید سر اعتیادش خانوادم فهمیدن و داداشم که سنش کمه باهاش حرف زد 

به اقا برخوردم 

دهنمو از عید صاف کردهه. روز بدتر ...تمام اشتباهای خلنوادم رو تو ده سال به روم میاره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جانم عزیزم چن ساله ازدواج کردین مگه

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2731

نمیدونم چرا مردا خوبیای خانواده همسر چشاشون نمیاد

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕

منم ۱۸ ساله ازدواج کردم هروقت بحثمون میشه از خانواده بد میگه

2738
دردناکه برام  و عملا و زبانا به روم میاره نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم

حاما توهم مثل من بخاطر بچه هات تحمل میکنی

منم ۱۸ ساله ازدواج کردم هروقت بحثمون میشه از خانواده بد میگه

عزیزم کن همیشه امیدوار بودم درست میشه بهتر میشه ولی شوهرم  روز به روز توفعش عجیب نر میشه 

حالا هم سر لج افتاده بهم سخت میگیره 

دعواهای طولانی ...قهرا و بی محلیای طولانی ...

منم شدم مثل خودش 

تازه هیچ رابطه ای هم نداریم ....از بس  قرص مصرف میکنه 

همش بیمار و لفسردست ....و خلاصه من خیلی احساس تنهایی و بی کسی میکنم

دخترم ۱۱ سالشه و پسرم ۶ سالشه ۷سالم بچه دار نشدیم

منم خیلی سختی کشیدم خیلی شوهرم ومن دوست بودیم و باهم ازدواج کردیم شوهرم بد دله وخیلی سختگیر وشکاک البته الان بهتره شده بهم خیانت هم کرد چن با من می بخشیم اینم تکرار میکرد تا آینه ۸ سال پیش رفتیم مشهد و تنها خواستم از اقا امام رضا این بود که شوهرم درست بشهوخدارو شکر خوب شد 

شوهرت وقتی باهات قهر میکنه تو هم قهر میشی؟

شوهرت وقتی باهات قهر میکنه تو هم قهر میشی؟

اره 

جدیدا اینطوری شدم .....با اینکه قهر میشم باز هم خودم پاپیش میذارم ولی چند روزی مثل خودش میشم که خیلی بهش فشار میاد.....

خیلی کینه به دل میگیره و گذشت نداره......نمیدونم چطور باهاش ادامه بدم.....

در صورتی که من احمق خیلی چیزهای بدی از خانوادش دیدم یا از خودش...ولی زبونم نمیچرخه تو سرش بزنم

2706