2703
2553
عنوان

حسرت زیارت امام رضا و امام حسین

99 بازدید | 18 پست

تو زندگیم هیچوقت کربلا نرفتم فقط آرزوشو داشتم هشت سالم هست حرم امام رضا نرفتم خیلی گریه کردم دلم خونه چی میشد منم طلبیده میشدم حتما منو فراموش کردن یا لایق زیارتشون نیستم 😞😞 میترسم بمیرم و هیچوقت نرم

دقیقا شرایط منو داری ۸ ساله مشهد نرفتم کریلا هم کلا نرفتم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

منم خیلی دوست دارم برم 

فقط ۶ سالم بود رفتم مشهد کاشکی امام رضا نگاهی هم به ما کنه

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم حسرررررت دارم حسرررت فقط یکبار رفتم مشهد..کربلا امسال عجیب هواییم🥺😞

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2714
حتما نتونستم که نرفتم وگرنه ...

خوب برو. آخه این حرفا چیه میزنی که منو نطلبیدن. خودت باید برای سفر به مشهد یا کربلا، برنامه ریزی کنی و بری. 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤
خوب برو. آخه این حرفا چیه میزنی که منو نطلبیدن. خودت باید برای سفر به مشهد یا کربلا، برنامه ریزی کنی ...

همه کار کردم بارها هفته ها رو مخ خانواده ام رفتم راضی نمیشن کار رو بهونه میکنن دختر مجردم تنها نمیزارن برم پس همینه که هست گیر خانواده ام افتادم

من مشهدم. رفتم حرم از امام رضا میخوام همه آرزومنداشو به زودی بطلبه انشاءالله 

مرسی ایشالا که بطلبه ما رو من سال هاست تلاش کردم ولی هنوز نتونستم بیام مگه فقط خودش بطلبه

آخه این مزخرفات چیه میگید؟ وای اینقدر بدم میاد این حرفهارو میزنید. آدم، اراده داره. میتونه بره مشهد ...

فکر کردی اراده نکردم ؟ اراده کردم تلاش هم کردم شرایطم خوب نیست 

2706