2726
عنوان

خوشگلا بیاین. زشتا هم بیاین

869 بازدید | 29 پست

بیاین بگین از چه لوازم آرایشی و بهداشتی راضی بودید؟

شامپو... کرم... مواد طبیعی... هرچی که خیلی خوب بوده و دوباره خریدید یا میخرید

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

اول بگو ببشتر به آرایش اهمیت میدی یا مراقبتی؟

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگو ببشتر به آرایش اهمیت میدی یا مراقبتی؟

هردو. کلا چیزایی که خوب بودن رو بگید

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2728
تقریبا اطلاعات خوبی راجب پوست دارم  قبلا مطب دکتر پوست کار میکردم

چه خوب. خب هر چی به نظرت مفیده بگو

من بیشتر به پوستم میرسم تا آرایش  فوم لافارر داشتم خوب بود  ضد آفتاب لافارر خو بود

تونرش رو نداشتی؟

چه خوب. خب هر چی به نظرت مفیده بگو

سه اصل مهم برای مراقبت از پوست هست 

ضدافتاب آبرسان شوینده مخصوص اون نوع پوست 

راجب بقیه محصولات و مشکلات پوستی هرچی خودت ب ذهنت میرسه بپرس من جواب بدم

لایه بردار شون

ریمل دوسه

ژل شستشوی سینیره

تونر اوریاژ

اینا رو مرتب تمدید میکنم

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
من بیشتر به پوستم میرسم تا آرایش  فوم لافارر داشتم خوب بود  ضد آفتاب لافارر خو بود

محصولات لافارر خیلی خوبن با اینکه قیمت نسبتا بالا دارن 

فوم برای پوستای خشک و حساس نباید استفاده بشه

لایه بردار شون ریمل دوسه ژل شستشوی سینیره تونر اوریاژ اینا رو مرتب تمدید میکنم

شون همه محصولاتش خوب نیست 

بجای تونر آبرسان بزنی بهتره آبرسان واجب تره 

ضدافتاب اصلا فراموش نشه

سه اصل مهم برای مراقبت از پوست هست  ضدافتاب آبرسان شوینده مخصوص اون نوع پوست  راجب بقیه ...

مرسی

پوستم ایراد خاصی نداره فقط چون روشنه یه کمی کک و مک دارم که سعی میکنم جلوی آفتاب نرم تا کم بشه. نمیدونم کرمی هست که کمرنگتر بشن یا نه.

پوستم ایراد خاصی نداره فقط چون روشنه یه کمی کک و مک دارم که سعی میکنم جلوی آفتاب نرم تا کم بشه. نمید ...

خوبه ک مشکلی نداره 

ولی آبرسان مرتب استفاده کنی بعدا دچار چروک نمیشی پوست بخاطر کم آبی چروک و شل میشه 

ضدافتاب بزن وقتی سنت بالاتر رفت یهو لک ظاهر نشه رو پوستت

هردو. کلا چیزایی که خوب بودن رو بگید

یه پیج معرفی میکنم که دختره داخل داروخانه کار میکنه و محصولات مراقبتی رو نقد و بررسی ، معرفی میکنه و در قسمت فروش میتونی ازشون بخری 

im_bahari

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2706