2737
2734

من با یک پسر ۸ سال کوچکتر از خودم در کانال تلگرام آشنا شدم شروع کردیم ۳ هفته زبان خوندن هرروز.یکروز گفت نظرت راجب دوستی مجازی چیه گفتم اصلا نمیپسندم و فقط ازدواج اونم با همسن اونم دو۳ ماه برم بیام بببینم طرفو نشناخت حاصل بشه مجازی همش کشکه.خوب یکدفعه ناراحت شد و من گفتم اگه دوست نداری بیای درس بخونی بگو گفت دوست ندارم منم گفتم اوکی دنبال جایگزین میکردم بعد بهش شماره یک پسرو دادم گفتم این همسن شماست با این درس بخون .خلاصه من فعالیتمو توی گروه زبانه زیاد کردم یکی گفت دیروز بیایید من پارتنرتون بشم گفتم من یک پارتنر خوب داشتم که داشتم کم کم بهش علاقه مند میشدم و دوست نداشتم این اتفاق بیافته و کلا درس خوندن دوتایی رو کنسل کردم امروز دیدم کلا دیلیت اکانت کرده .به نظرتون چرا من هرجا فعال میشم میره.اخه من به اون چی کار دارم

ولش کن اسکوله

در قضاوت و داوری در مورد دیگران                                  عامه مردم ، بی آنکه مزدی بگیرند                                     اضافه کاری میکنند...!👋                                                 اسم 🌛آیسان🌜 رو خیلی میدوستم☹                               اصلا اسمم آیسانه حرفم نباشه😁 👩‍🦯 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کارش عجیب نیست

نه بعضبا کلا جوگیرن

در قضاوت و داوری در مورد دیگران                                  عامه مردم ، بی آنکه مزدی بگیرند                                     اضافه کاری میکنند...!👋                                                 اسم 🌛آیسان🌜 رو خیلی میدوستم☹                               اصلا اسمم آیسانه حرفم نباشه😁 👩‍🦯 
2738
نه بعضبا کلا جوگیرن

جو چی گرفتتش؟ من میخواستم ردش نمیکردم که.دیروزم تو گروه گفتم من پارتنر داشتم خوب بود ازشم خوشم میامد ولی دوست نداشتم ادامه بدم ترجیح میدم تنها درس بخونم .خودشو دیلیت اکانت کردخ.یعنی چی

نه بعضبا کلا جوگیرن

شآید ترسیده اسمشو بگم تو گروه؟ اخه متوجه نمیشم.من اصلا کاریش ندارم.دیروزم اونو گفتم واسه این بود خ بد برخورد کرد خواستم بگم منم ازت بدم نمی امد ولی دوست نداشتم باهم باشیم همین