2401
2400
عنوان

التماس دعا.💚یا رقیه سلام الله.💚

60 بازدید | 7 پست

التماس دعا

https://uupload.ir/view/vid-20220901-wa0000_70ys.mp4/

الهی بِدَمِ المظلوم                                                                 عَجِّل فَرَجَ المظلوم                                                                                    🖤🖤🖤🖤 

شهادت حضرت رقیه(علیها السلام)  تسلیت باد.

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
شهادت حضرت رقیه(علیها السلام)  تسلیت باد.

یا رقیه سلام الله 🖤🖤🖤

الهی بِدَمِ المظلوم                                                                 عَجِّل فَرَجَ المظلوم                                                                                    🖤🖤🖤🖤 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

سلام 

توروخدا منو ببخش اینجا پیام میزارم

ولی مجبورم

قراره برم پزشکی قانونی  برا دوشیزگی

شما یجا گفته بودین خاهرتون رفتن گفتن ساییدگی داره

بااینحال بهش برگه سلامت دادن پزشوی قانونی یا ن؟

من به بیرحمانه ترین حالت ممکن دارم طلاق میگیرم......شما با خالصانه ترین حالت ممکن دعام کنید زودتموم بشه ب نفع من باشه...💔💔💔💔💔💔💔
سلام  توروخدا منو ببخش اینجا پیام میزارم ولی مجبورم قراره برم پزشکی قانونی  بر ...

سلام عزیزم ببخشید که دیر دیدم پیامتونو رفتی؟

سلام عزیزم ببخشید که دیر دیدم پیامتونو رفتی؟

ن هنوزنرفتم پزشکی قانونی

بیا بحرفیم

من به بیرحمانه ترین حالت ممکن دارم طلاق میگیرم......شما با خالصانه ترین حالت ممکن دعام کنید زودتموم بشه ب نفع من باشه...💔💔💔💔💔💔💔