2737
2734
عنوان

داغونم بیاین 😭

174 بازدید | 10 پست

به نظرتون آدم بخاطر بچه اوردن از شغلش بگذره و از استقلال مالی بیرون بیاد کار درستیه ؟ نمیتونم تصمیم درست بگیرمو انتخاب کنم کارم ، پیشرفتم یا بچه هام ؟ شما باشید کدومو انتخاب میکنید شرایط داشتن هر دو با هم نیست یه بچه یکساله دارم و یکی هم باردارم برا اومدن دومی قطعا باید کارمو به صورت کامل بذارم کنار ، سالن زیبایی دارم 😔😔

اگه خودت بخوای و دختر زرنگیم باشی میتونی هردورو باهم داشته باشی البته فعلا بچتو دنیا بیار بعد...

خیلی‌ازآدمایی‌که‌فکرمیکنن گرگ‌تنهان...درواقعیت بزهایی لجبازن که بیرون گله نصف روز روهم دووم نمیارن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه سالن برا خودته خب کمترربرو ولی تعطیل نکن دد سه سال دیگه هم بچه هات بزرگ شدن هم میتونی اوضاع رو کنترل کنی 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
موقت بذار کنار ، یه جور گفتی فکر کردم کار اداری داری، می دونم شرایطت سخته ولی اول به سلامت بچه ات فک ...

آره میشه این کارو کرد اما مطمئنم همه مشتریام از دستم میرن توی طول این یکسال و اینکه باز سر پا کردن این کار و وسایلمم نمیدونم کجا بذارم تو این یکسال اگه بفروشمشون دیگه با قیمتای الان نمیشه خرید 

2738
عزیزم اگه سالن برا خودته خب کمترربرو ولی تعطیل نکن دد سه سال دیگه هم بچه هات بزرگ شدن هم میتونی اوضا ...

آره میشه کمتر رفت ولی وقتی نیستم خب مدیریت بچه ها از راه دور سخته بعد باز کردن و بستن در واقعا کار سختیه وقتی خودم نباشم نمیدونم به کی اعتماد کنم قبلا منشی گرفتم برا سالن تو زرد از آب در اومدن همشون دزدی میکنن و زیر آبی میرن 

آره میشه این کارو کرد اما مطمئنم همه مشتریام از دستم میرن توی طول این یکسال و اینکه باز سر پا کردن ا ...

نه وسایلت رو نفروش، یه گوشه ای بذار، مشتری که همیشه هست، کاش میتونستی وسایلت رو بذاری خونه، بعد به مشتری ثابت هات اجازه میدادی بیان خونه کارشون رو راه مینداختی

آره میشه کمتر رفت ولی وقتی نیستم خب مدیریت بچه ها از راه دور سخته بعد باز کردن و بستن در واقعا کار س ...

خودت هر سه چهار روز ی بار بیا همه فیش و حسابا رو بررسی کن قبول دارم سخته ولی غیرممکنم نیست بالاخره نمیشه چون مادر میشی حسرت بخوری که

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤