2410
2553
عنوان

اگه بری آشتی و شوهرت پست بزنه چیکار میکنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی ادما تو عصبانیت ترجیح میدن تنها باشن ولش کن بذار اروم شد بگو فلان ساعت بیا حرف بزنیم اصلا هم لی لی به لالاش نذار فکر نکنه اویزونشی

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2456

نمیرم خودش میاد یبار مقصر خودم بودم یه قرص خورده بودم اعصابم خیلی بهم ریخته بود دست گذاشتم رو نقطه ضعفش با اینحال خودش اومد اشتی کرد 😑

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
2714
اگه مقصر باشم کوتاه نمیام اینقد میرم تا گذشت کنه 

متوجه نشدم 🤔

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2706