2733
2739
عنوان

قدم 166بهم میگن قد بلند

281 بازدید | 19 پست

تو تاپیکام قبلا گفتم 163 

الان دقیق اندازه کدم 166 بودم. 

هر جا میرم بهم میگن بلندی تازه وزنمم زیاده 85کیلوام اما شکم پهلو ندارم

خودم حس میکنم مسخرم میکنن شاید ولی واقعا از بقیه خانم ها بلندترم با آقایون هم قد یا تو یه سطحم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2731
2738

منم هم قدتم وزنم۴۸

من یک دختر موفقم یک دختری که بخودش افتخار می‌کنه چون مستقله و بخودش تکیه کرده بچگی سختی داشتم و زود بزرگ شدم از یه طرف بده این مستقلی... از طرفم خوب چون باعث شده به عقاید و افکار ارزشمندی دست پیدا کنم و خودم اولویت زندگیم باشم...خانوما لطف کنین به عقاید هم توهین نکنین شما خودتونم بکشین نمیتونین عقاید چندین ساله یه نفرو عوض کنین پس سرتون تو زندگی خودتون باشه  ...تاپیک ترسناک تکم کنین...  

شايد پاهات كشيده و بلنده بخاطر اون

تو باشگاه يه خانمي بود خيلي قدش بلند بود 

گفت قدم ١٦٦ هست من كه باور نكردم قدش مثل مال من باشه

كنار هم وايساديم همه گفتن هم قدين 

مربي اخر سر سانت كرز قدمونو بازم هم قد بوديم

ولي اون وزش هم دوروبر ٨٥ كيلو بود باعث ميشد درشت در ديده بشه

هم پاهاش از همه مون تو باشگاه ٢٠ سانت اينا بلند تر بود

شاید مردای اطرافت خیلی قد کوتاهن وگرنه ۱۶۶ یه قد متوسط هست مخصوصا که وزنتونم زیاده قدتون کوتاه تر نش ...

از پاین تنه پر هستم و جالبه اصلا اظافه وزنم دیار نمیشه کسی باورش نمیشه کمرم لاغره

2706