2726
عنوان

میخوایم بریم خرید

144 بازدید | 5 پست

بچه ها دختره خواهرم گیر داده باید بریم لوازمالتحریر بخریم براش با اینکه تو خرداد از یه پیج کلی سفارش داده بودن

میدونید برا دوم راهنمایی هفتم چیا لازمه؟؟

یا چیزه خاصی نمیخواد؟؟

فک کنم بیشتر میخواد فانتزی اینا باشه

یک عدد دختر موبلندِ عاشق...عاشق انواع پاستیل....من ب حقوق حیوانات احترام میزارمو با یه سریاتون بحث نمیکنم😎🐛 یه آرایشگر و میکاپ ارتیست خفن عستم...متولد اخرای هشتادم☘سوالاتی مربوط ب ارایش مدله مو و حتی قیمتاشون داشتید در خدمتم و در این تاپیکا منو تگ کنین ک راهنمایی کنم!مخالف حظور اقایون عزیز توی سایت!!!! درخواست دوستی قبوللل نمیکنمممممممم زور نننزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کیف کتاب...

همه چی داره باورت نمیشه 

من ب خواهرم گفتم بریم فقط از این خودگار فانتزیا و اینا چنتا بگیریم ولی خواهرم میگ هفتم خیلی چیزا نیاز دارل ://///

یک عدد دختر موبلندِ عاشق...عاشق انواع پاستیل....من ب حقوق حیوانات احترام میزارمو با یه سریاتون بحث نمیکنم😎🐛 یه آرایشگر و میکاپ ارتیست خفن عستم...متولد اخرای هشتادم☘سوالاتی مربوط ب ارایش مدله مو و حتی قیمتاشون داشتید در خدمتم و در این تاپیکا منو تگ کنین ک راهنمایی کنم!مخالف حظور اقایون عزیز توی سایت!!!! درخواست دوستی قبوللل نمیکنمممممممم زور نننزن
2728
با این پیش درآمدی که در مورد خودت نوشتی هیچی

؟؟؟