2726
عنوان

ینی دلیلی هست؟

113 بازدید | 12 پست

سلام شبتون بخیر🙃🚶🏻‍♀️

لطفا فقط کسایی که دور و برای سن من هستن بیان و اونایی که درک میکنن

توی تاپیک قبلیم درباره ی شخصی که بهش علاقه دارم گفتم... 

حالا من بازم بعد چندوقت رفتم دیروز فیلم بریزم که دیدم پیج مغازرو گذاشتن! 

خلاصه پیجشونو برداشتم و فالو کردم رفتم توی فالوینگا پیجشو پیدا کردم پیجش شخصی بود ریکوئست دادم بهش دیروز بعدش هنوز قبول نکرده

فقط میخواستم فالوش کنم همین! 

بعد توی پیج مغازشون که دست خودشم هست هرکسیو فالو نمیکنن کلا نمیدونم چرا یهو دیدم زده مثلا این پیج(همون پیج مغازشون)درخواست داده فالوت کنه منم پیجم شخصی بود ولی قبول کردم 

ینی به نظرتون ندیده یا نخواسته که ریکوئستمو قبول کنه؟دلیلش چی میتونه باشه🚶🏻‍♀️🕳️

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم قبول نمیکنم هر کسیو😐وقتی پیج شخصیه دلیلی نداره قبول کنع شایدم نیاز ب توضیح داره من اگ کسی ...

😐این همه فالوور داره ینی همشون آشنا فقط من غریبه؟وا😐

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
ببینن میشناستت..اسم فامیلت میدونه اسم پیجتم اسم و فامیلته

آره اسمم میدونه... 

خیلی رفتاراش عجیبه نمیدونم! 

آره اسم پیجم همون اسم خودمه 

حس خوبی ندارم ب این حرکتش ولی واقعا شایدم ندیده رکوییستتو

نمیدونم من قصد بدیم نداشتم که مثلا برم دایرکتش یا صحبت کنم کلا شخصیتم اونطوری نیست

فقط دوست داشتم فالو داشته باشمش:) 

آره اسمم میدونه...  خیلی رفتاراش عجیبه نمیدونم!  آره اسم پیجم همون اسم خودمه

شایدم اون بهت حس داره 

ولی ازمن ب تونصیحت اصلا حرف دلت ب زبون نیار حتی ده سال طول کشیدبزار اون ب زبون بیاد

شایدم اون بهت حس داره  ولی ازمن ب تونصیحت اصلا حرف دلت ب زبون نیار حتی ده سال طول کشیدبزار اون ...

مرسی از نصیحتت عزیزم بله خودمم این تو فکرم هست دلم نمیخواد غرورمو بشکنم یا فکر کنه خیلی منتظرم! 

یه سری رفتاراش کلافم میکنه اینکه چند دفعه میرم پول میگیره یا یکی دوبار اصلا هیچی نگرفت با اینکه مبلغ کمیم نبود! 

کلافم کلافه:) 

مرسی از نصیحتت عزیزم بله خودمم این تو فکرم هست دلم نمیخواد غرورمو بشکنم یا فکر کنه خیلی منتظرم!  ...

ببین بزارخودش بیادجلو مثلا یسری ی باکس سوال بپرس ببین بحرف میاد سوال میپرسه

مرسی از نصیحتت عزیزم بله خودمم این تو فکرم هست دلم نمیخواد غرورمو بشکنم یا فکر کنه خیلی منتظرم!  ...

من خودم ازسرکارمیومدم از ی بنده خدای خوشم میومدمغازه داربود بهش گفتم متاسعانه گفت اهل اینچیزانیستم  و حوصلش ندارم ولی هموفالوداریم  مناسبتا یادبوداتبریک میگیم جالب نیس خخه

ببین بزارخودش بیادجلو مثلا یسری ی باکس سوال بپرس ببین بحرف میاد سوال میپرسه

آخه فقط از پیج مغازشون فالو داره نه پیج شخصی خودش... 

نمیدونم ولی مرسی که وقت گذاشتید راهنمایی کردید🙂❤️