2726
عنوان

اه اه جاریم سم خالصه

568 بازدید | 34 پست

هر موقع منو میبینه هنوز سلام نکردم تیکه میندازه همه میشناسنش منم نمیتونم جوابشو بدم ..ولی امشب یه جوری برخورد کردم بفهمه ناراحت نمیشم ...

تا وارد خونه پدرشوهرم شدم نشست سرجاش فک کنم میخواست بره ..بهم گفت چقدررر سیاه شدی در بدو ورود اعصابمو بهم ریخت هی تکرار میکرد منم جوابشو ندادم بعد گفتم چی میگی ؟؟گفت حاملگی روت اثر گذاشته سیاه شدی ..من جوابشو ندادم چون حالم ازش بهم میخوره محلش نمیدم ..عوضش پدر شوهرم بگردمش حسابی طرفم بود هم رفتم برام چای ریخت گزاشت جلوم ..باهام صحبت میکرد دخترمو بغلش کرد ..واینکه پدرشوهر و مادرشوهرم شناختنش میگن همیشه تیکه میندازه ..منم خودمو شاد گرفتم ولی از درون داغون بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدررر بده آدم طوری رفتار کنه همه از روبه رو شدن باهاش دوری کنند 

چند روز پیشم زن داییم می‌گفت جاریت چرا اینطوری می‌کنه ..میگه رفتارش خیلی بده ..

با این که سنش از من خیلی بیشترع ولی نمی‌دونم چه سودی می‌کنه تا منو میبینه همشششش تیکه ...

2728

اگه پدرشوهر من بود میگفت این سیاه شده؟! این ذغاله ذغاله،مادرشوهرمم تایید میکرد🤣

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
اگه پدرشوهر من بود میگفت این سیاه شده؟! این ذغاله ذغاله،مادرشوهرمم تایید میکرد🤣

نه از بس رفتار جاریم بده هیچکس تحملشو ندارن منم فهمیدم پدر شوهرم برا حرصش اونکارارو‌کرد ..حتی من گفتم بهشون تعارف کنید چای .

2706