2726
عنوان

عمم سرش هوو آوردن

820 بازدید | 48 پست

خانوما شوهر عمم پولداره ، عمم نیاز مالی نداره زن خیلی سنگینی هم هست برادر شوهرش فوت میکنه و اینا رسم دارن  مرد که میمیره ناموسشونو نمی‌ذارن زن دیگه شه شوهر عمم گرفتش ، حالا اون هی عکس زن دومشو میزاره پروفایل که درحال بوس کردنش یا بغل کردنشه بنده خدا عمم به خودش افتاده هی میره ژل میزنه یا عمل پیکر تراشی کنه به چشم شوهرش بیاد ولی نه   ، چه بعضی جاری ها بدجنسی نمیگه لاقل عکس بدون حجاب ماچ و بوس نذار 

سم خالص امشب🥲💔

وای خدا چقدر مزخرفه این مدلی عمت بیچاره🥲

من دختریم ک شاید بخاطر دردام یه روز کاملو تو تختم بمونم شاید یه شب تا صبحو و اشک بریزم ولی هیچوقت کم نمیارم بازم قوی پا میشم  .  من یه دختریم که عاشق موسیقیه عاشق خوردن یه فنجون  قهوه  توی هوای پاییزیه  .،  عاشق قدم زدن زیر بارون،  و صد البته عاشق عشقش عشقی ک براش جنگید.  ( یه صلوات برام بفرستین) #عاشقش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط قضاوت نمیکنم 😐 و آهسته می‌گذرم 

مثل مترسکی که تا آخر عمر دستاش بازه اما کسی بغلش نمیکنه 🎭  وسط یه روز بد یادت افتادم و لبخند زدم 💓 ♡ تو درون قلب من فرمانروایی و دگر مثلت نیست ، غیر آغوش تو هر جا بروم ولگردیست ♡ (نکنه گریه کنی من واسه چشمات بمیرم 🤍🥲با اینکه جات خالیه جاتو ب هیچکی نمیدم 🫀....)  تو قمار عشق تو جونیمو باختم 🚶‍♀️ یار دیگران شوی میبرم این شاهرگ را 🖤!؟  صبا بر ان سر زلف ار دل مرا بینی/ز روی لطف بگویش که جا نگه دارد ⛓️💓 غبار راهگذارت کجاست تاحافظ / به یادگار نسیم صبا نگه دارد 🧸 

برگام😶

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
چه زن داداشی که راحت رفته بقل برادر شوهرش چه راحت قبول کرده

قطعا مورد داره

کسی باشه که از سر ناچاری و در بدری اینکارو کرده باشه که صد البته آدم سالم اینکارو نمیکنه هیچوقت عکس ماچ و بوس نمیزاشتن پروفایل

امشب همه تاپیکاراجب زن دومه جالب😁

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2706