2737
2734
عنوان

نامزدیم دو هفته قبل عقد بهم خورد

482 بازدید | 33 پست

امروز رفتم مطب دکتر  کنارسینما ازادی یاد اولین قرارم افتادم توی سینما بود گریه کردم من ۵ سال باهاش دوست بودم ده ها بار خواست رسمی کنه بابام نداشت یک رگش عرب لبنانی بود شناسنامه نداشت بابام مخالف بود من ۴۰ سالمه .اون ۴۸ سالش بود من خ دوسش داشتم اون ۱۳ سالگی در ایران رفته بود جنگ یک پاشو از مچ از دست داده بود خانوادم ق نداشتن خیلی تلاش کردیم یکدفعه ۳ هفته ق عقد به یک عالمه دلایل گذاشت رفت.من هم ار اون متنفر شدم هم ار بابام و برادرم.برادرم خ دخالت کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا شانس اوردی باید قدر دان خانوادت باشی .. طرف سالم نبوده شناسنامه هم نداشته ب چیش دل خوش کرده بودی

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

همون موقع که داداشم تو زندگیم دخالت میکرد و من همش تو خونه دعوا داشتمو بهم خورد گفتم یا علی به حق خون فرزندت حسین نزار حقم ضایع شه هرکی دخالت کرد و به حق نبوده زندگیشو متلاشی کن الان دوماه داداشم با خانمش اختلاف شدید جدی پیدا کرد۷ بچه ها به حرف من ربط داره ایا

2738
خودت میگی گذاشت و رفت.........................بش فکر نکن

ببین من هم از اون نفرت پیدا کردم هم خانوادم.خانوادمم خیلی رفته بودن تو مخم هر شب دعوا داشتم مدام حرفسونو عوض میکرد یک قرون جهاز ندادن کلا اعصابی ازم خورد شده که نگو الان یکدفعه استرس شدید میگیرتم نفسام تند میشه .خانوادم بدتر از اون باهام کردن

اره  اون اقا تماسی باهات نداشت؟یا زنگ نزدی؟

نه دیگه تمام شد رفت ۵ سال دوست بودیم نامزد شدیم بابام اینا بهش گفتن میان مشهد واسه عقد بعد حرفسونو عوض کردن خر تو خر شد اونم رفت اون کارش زشت بود داداش و بابامم همینطور همشون با من بازی کردن 

چ بی وفا بوده چ بد اون رفته گناه خانوات چیه

خخانوادم خ اذیتم کردم ۵ سال میگفتم بزارید این بیاد بابام نه می اورد امدن یک قرون بهم جهاز ندادن .کلا رفتارهای بابام وداداشم افتضاح بود هیچ همکاری نمیکردن

2706