2726
عنوان

اینا اثرات حاملگیه؟

136 بازدید | 10 پست

امشب بشدت افسرده هستم مشکل خاصی ندارم ولی از ساعت ۱شوهرم رفته سر کار و ۱۲شب میاد 

شوهرم گاهی وقتا ۲۴ساعتم سر کار بوده ولی چند وقته طاقت ندارم ..الان یهو گریه کردم 

یه بار خوبم یه بار بد 

چند هفتته؟

من امروز داشتم پیاز خورد میکردم همزمان زیارت عاشورام گذاشتم که گوش بدم سر یه قضیه اعصابم خورد بود چنان بلند زدم زیر گریه نیم ساعت زار زدم بعدش خوب شدم کلا😐

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
چند هفتته؟ من امروز داشتم پیاز خورد میکردم همزمان زیارت عاشورام گذاشتم که گوش بدم سر یه قضیه اعصابم ...

مثل منی ..الان خواهرم پرسید چرا ناراحتی یهو زدم زیر گریه .

۲۴هفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل منی ..الان خواهرم پرسید چرا ناراحتی یهو زدم زیر گریه . ۲۴هفته

من۳۰هفتم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2728
البته بشدت خستم خوابم‌نمیبره ..صبحم ساعت۵ونیم از خواب بلند میشم ..

من شبا اگه در طول روز زیاد نخوابم میخوابم ولی هی بیدار میشم صبحم بعد نماز دیگه سخت خوابم میبره

من شبا اگه در طول روز زیاد نخوابم میخوابم ولی هی بیدار میشم صبحم بعد نماز دیگه سخت خوابم میبره

من چون بیشتر سال رو ساعت۵بیدار میشم دیگه سه ماه تعطیل خود به خود بیدارم