2726

با خالم شدیدا دعوا کردیم 

دیگه حد و حدود خودشو شناخت اخلاق منم دستش اومد 

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیشه گفت عزیز، میشه گفت اعضای خانواده یا فامیل درجه یک... با یکی که بعد از گذشت ده سال هنوزم نسبت بهش بی‌تفاوتم و نادیده میگیرمش. فامیل هم بعد از پنج شش سال، به بهانه‌ی عروسی با هم صحبت کردیم و بدون اینکه در مورد گذشته کوچکترین حرفی بزنیم، آشتی کردیم... ولی خب من هنوز بدیاشونو فراموش نکردم... فقط سعی میکنم بهش فکر نکنم و زندگیمو بیش از این تلخ نکنم.

میتونی بمن بگی پیرمرد اینکار🙂 با این تفاوت که من تمام پل های پشت سر رو ، نه با دعوا و گیس کشی و فحاشی، بلکه به لطیف ترین و بی سر و صدا ترین شکل ممکن ، منفجر میکنم🙂 و البته قبل از اینکار خوووب فکر میکنم و بعد تصمیم میگیرم

با مادرشوهر و خواهر شوهر دعوای لفظی شدید 

یه مدت دوری کامل کردم شوهرم میرفت ولی تنهایی هیچ وقت مانعش نشدم

بعدش که یکم فراموشی افتاد رو ماجرا 

بخاطر بازدیدهای اجباری مثل عیادت و عید دیدنی و ... روابط از سر گرفته شد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706