2733
2734

شما به دختر تون اجازه میدین با دوستانش بره بیرون؟

من یکی از دوستای صمیمیم بهم گفت بیا فردا بریم بیرون بقیه دوستامم میان

بعد من پیشنهاد دادم خواهر بزرگتر یکی از دوستامون که خیلی دختر مهربون و شوخ طبع هست همراه ما بیاد تا هم مارو با ماشینش ببره

هم دیگه خیال پدر و مادرامون راحت باشه و نگران نباشن

بنظرتون پیشنهادم چطور بوده خوب یا بد؟

‌قطره، دلش دریا می‌خواست. خیلی وقت بود که به خدا گفته‌بود.هر بار خدا می‌گفت «از قطره تا دریا راهی‌ست طولانی. راهی از رنج و عشق و صبوری. هر قطره را لیاقت دریا شدن نیست.»قطرہ عبور کرد و گذشت. قطره پشت سر گذاشت. قطره ایستاد و منجمد شد. قطره روان شد و راه افتاد. قطره از دست داد و به آسمان رفت. و هر بار، چیزی از رنج و عشق و صبوری آموخت.تا روزی که خدا گفت «امروز، روز توست! روز دریا شدن.» خدا قطره را به دریا رساند. قطره طعم دریا را چشید. طعم دریا شدن را. اما...روزی قطره به خدا گفت «از دریا بزرگ‌تر، آری از دریا بزرگ‌تر هم هست؟» خدا گفت «هست.»قطره گفت «پس من آن را می‌خواهم. بزرگ‌ترین را. بی‌نهایت را.»‌خدا قطره را برداشت و در قلب آدم گذاشت و گفت: «اینجا بی‌نهایت است.»آدم عاشق بود. دنبال کلمه ای می‌گشت تا عشق را توی آن بریزد. اما هیچ کلمه‌ای توان سنگینی عشق را نداشت. آدم همه‌ی عشقش را توی یک قطره ریخت. قطره از قلب عاشق عبور کرد. و وقتی که قطره از چشم عاشق چکید، خدا گفت «حالا تو بی‌نهایتی، زیرا که عکس من در اشک عاشق است :)

عالی بوده

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چند سالته

من 13

بقیه دوستام14

خواهر دوستم که میخواد بیاد همراه ما25

‌قطره، دلش دریا می‌خواست. خیلی وقت بود که به خدا گفته‌بود.هر بار خدا می‌گفت «از قطره تا دریا راهی‌ست طولانی. راهی از رنج و عشق و صبوری. هر قطره را لیاقت دریا شدن نیست.»قطرہ عبور کرد و گذشت. قطره پشت سر گذاشت. قطره ایستاد و منجمد شد. قطره روان شد و راه افتاد. قطره از دست داد و به آسمان رفت. و هر بار، چیزی از رنج و عشق و صبوری آموخت.تا روزی که خدا گفت «امروز، روز توست! روز دریا شدن.» خدا قطره را به دریا رساند. قطره طعم دریا را چشید. طعم دریا شدن را. اما...روزی قطره به خدا گفت «از دریا بزرگ‌تر، آری از دریا بزرگ‌تر هم هست؟» خدا گفت «هست.»قطره گفت «پس من آن را می‌خواهم. بزرگ‌ترین را. بی‌نهایت را.»‌خدا قطره را برداشت و در قلب آدم گذاشت و گفت: «اینجا بی‌نهایت است.»آدم عاشق بود. دنبال کلمه ای می‌گشت تا عشق را توی آن بریزد. اما هیچ کلمه‌ای توان سنگینی عشق را نداشت. آدم همه‌ی عشقش را توی یک قطره ریخت. قطره از قلب عاشق عبور کرد. و وقتی که قطره از چشم عاشق چکید، خدا گفت «حالا تو بی‌نهایتی، زیرا که عکس من در اشک عاشق است :)
عالی بوده

ببخشید شما به دخترتون اجازه میدین؟

2738

حقیقتش چون خوهر بزرگتر هست ایرادی نداره.ولی من باشم در کل نمیذارم دخترم تو این سنو سال با دوستاش بیرون بره مگر اینکه شناخت کاملی از دوستاش داشته باشم.البته دختر من هنوز ۵ سالشه  

بله خودمون در نوجوانی با دوستامون میرفتیم بیرون، الان هم خواهر نوجوانم میره. در اینده دخترمم بیرون خواهد رفت. 

اسیر نیستیم یا نیستن که! 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
حقیقتش چون خوهر بزرگتر هست ایرادی نداره.ولی من باشم در کل نمیذارم دخترم تو این سنو سال با دوستاش بیر ...

خدا دخترتون رو حفظ کنه

من هم دوستام رو مادرم میشناسن ارتباط خانوادگی داریم

به نظر من البته که هنوز خودم ازدواج نکردم ولی نظرمو میدم به نظرم هر چیزی سنی داره سن بیرون رفتن هم از 16 17 به بعد به نظرم مناسب تره تا دختره 13 ساله و من وقتی 13 سالم بود با مامانم و دوستام و مامان دوستام میرفتم البته که مثلا همه ی کلاسام رو خودم میرفتم حالا یا پیاده یا با اتوبوس یا با آژانس ولی بیرون رفتن با نیست به نظرم برای دختر 13 ساله تنها مناسب نیست 

اره عالیه . 

من خودم بچه بودم یه خانم سن بالا مجرد توی اشناها داشتیم  ما رو با خودش میبرد پارک سینما پیتزا خوردن . چند تا بچه مثلا از یازده تا ۱۳ چهارده سال 

خواهرم هم با دوستاش که میرفت بیرون مامان یکیشون باهاشون میرفت ولی کامل دور می نشست اینا راحت باشن فقط هواشونو داشت . 

منم با دوستای دخترم دور همی میذاریم مامانا جدا میشینیم بچه ها جدا . ۱۱ سالشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706