2737
2734
عنوان

نیت کنید براتون ف ال حافظ بگیرم

1188 بازدید | 202 پست

با اجازتون نی نی یار 

حافظه خودم ف ال نمیگیرم😂

جهت سرگرمیه

@نی_نی_یار_41‍ 

اگه امضامو میخونی واسه خوشبخت بودنم تا اخر عمر در کنار همسرم صلوات مهمونم کنین  

نیت کردم برای خواهرم 

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کردم💚

درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی بنده به جنابعالی می گویم که اگر برخد اتوکل کنید و نذر خود را ادا کنید و سرعت عمل دقت و فعالیت را همگام سازید شاید موفقیتی در این کار باشد چنانچه از آن صرف نظر کنید بمراتب بهتر است
۲-   غم و غصه روزگار را بیش از این نخورید بلکه با درایت و کیاست عمل کنید و بدانید که نسبت به دیگران زندگی آرام تری دارید و ا ززندگی خوبی برخوردارید می باشید که دیگران به زندگی شما حسادت می ورزند
۳-   خواجه در بیتهای ۳-۴-۵- به ترتیب فرماید ( در گذرگاه دنیای فانی که تخت و کرس یجم یا تخت حضرت سلیمان پیامبر هم دستخوش نابودی می شود اگر غصه بخوریم پسنددیه نیست بهتر آنست که باده بنو شم وغم نخوریم )( تا باشد که روزی دست ما به کمر بند یار برسد مانند یاقوت سرخ غرقه در خون دل شده ایم و رنج می گشیم )( ای پندگو به ما آشفته دلان اندرز نده که ما با داشتن گرد و غبار کوی یار به بهشت هم توجهی نداریم ) چه قدر حافظ به شما دقیق درس داده است یکی از بستگان نزدیک شما نیاز به کمک فوری دارد ولی شرم دارد که ابراز کند پس به او کمک کنید
۴-   چند شب آینده خوابی می بینید ه می خواهید سوار ماشین بزرگ یا هواپیمای غول پیکری شوید تعبیرش می خواهید زندگی را اب قدرت تمام به سوی هدفتان هدایت کنید پس موفق می شوید به زودی ملاقاتی پسندیده خواهید داشت و سفر مهمی در پیش دارید همسر شما مهربان خواهد بود ولی شما بد زبان می باشید سعی کنید کانون زندگی را گرمتر کنید

فا‌ل خرافاته و هیچ حقیقتی نداره 

البته برای سرگرمی که خب …

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
نیت کردم برای خواهرم 

شما را به محفل یا مجلسی که علاقه نداری دعوت خواهند کرد که دراین مجلس حقایقی از این نیت برایت آشکار خواهد شد پس از آن خوابی خواهی دید که بر اثر آن خواب از خواب غفلت بیدار می شوی
۲-   پیری از پیران طریقت را خواهی دید که نصایح او کار ساز است
۳-   سوره مبارکه بقره از آیه ۱۰ تا ۷۰ را باحضور قلب و معنی بخوان که گشایش حاصل می شود
۴-   یکی از دوستان و اقوام مشکلی دارد که با شما درمیان می گذارد به او محبت کن
۵-   دست از وسواس و تردید و دودلی بردار که افت اصلی زندگی شماست
۶-   مسافرت را توصیه نمی کنم چون بیمار حالش رضایت بخش نیست اما سفرکرده مژده ای خواهد آورد و زمان برای ابراز راز درونی زود است ابتدا نذری که کرده ای ادا کن آنگاه خرید یا فروش را توصیه می کنم که سود آور است .
۷-   با توکل به خدای متعال و اراده و کوشش اقدام کن که موفق خواهی شد
۸-   مردم یک رنگ نیستند پس راز دلت را باهمه درمیان مگذار ولی سعی کن با یکی از نزدیکان که سخت عاشق و شیفته شماست رابطه حسنه برقرار کنی زیرا او قدری از شما رنجیده خاطرگردیده است زیرا حافظ در بیت ششم به شما می گوید : هرکس که دامن دلدار خود را از دست داد و به دلدارش خدمت نکرد از زندگی بهشت و لذت فرشتگان و حوران بهشتی محروم می شود
۹- نذری که کرده ای ادا کن و این هفته به مشاهد متبرکه برو و زیارتی بجای بیاور که ثواب دارد و موجب گشایش درکارما می شود
۱۰- می دانی که بازنده : اگر از دیگران عقب بماند تند خو و خشن می شود و اگر جلوتر از دیگران باشد بی احتیاطی می کند اما برنده : درهر شرایطی که قرار می گیرد آرامش و تعادل خود را حفظ می کند شما چطور؟
۱۱- آنچه از دست داده اید به زودی به دست می آورید انتظار پایان می یابد و به خواسته دل خواهید رسید نگرانی موردی ندارد

بگیر برام🥺

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
سلام عزیزم نیت کردم 🥰😍😘

این نیت تا نون رنج فراوان برا یجنابعالی بوجود آورده است اما به جنابعالی با اطمینان مژده می دهم که زمان ناراحتیپایان پذیرفت و کارها به خوبی حل می شود و هنگام کامیابی فرا رسیده به شرط آنکه به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا کنید واینجانب را نیز دعا کنید
۳-   چرابرخلاف میل و اراده دست ا زآن کار کشیدید و به حرف این و آن توجه کردید و همه را شگفت زده کردید حتماً ا زافراد حسود و سیگاری و افیونی دوری کنید و توکلتان را برخدا قراردهید و به امید خدا با فعالیت و سرعت عمل گام بردارید
۴-   ویژگیهای جنابعالی عبارتند از بانمک بذله گو بسیار شوخ کم شانس بدبیار خوش قلب ساده بلند نظر عاشق دوست با استعداد مصمم بد پیله شجاع جذاب با سلیقه افراطی سخاوتمند پر توقع درسخوان با حافظه لجباز مونس مهربان
۵-   رنگ آب آسمانی را توصیه می کنم که به شما آرامش و صفا می بخشد و بر احساس و اندیشه شما می افزاید و اورا سخت به شما مشتاق می سازد ا زسخنان او نارحت نشوید چون او قصد بدی ندارد و شما را دوست دارد این هفته هدیه ای دریافت می کنید و پیشنهاد جدیدی دریافت خواهید کرد از او نگران نباشید اگر چه ناقلاست ولی عنان وی در دست شماست
2706