2737
2734
عنوان

دندانپزشک کودک

236 بازدید | 18 پست

خانمای عزیز دکتر دندانپزشک کودک خوب و با حوصله میخوام

خواهشا تبلیغ الکی نکنید 

پسرم پر کردن سطحی داره ولی میخوام دکترش جوری باشه اصلا نفهمه امپول میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهرانی؟

دکتر کوشکی فوق‌العاده ست.

دکتر ساناز کمرهم خیلی صبور و خوبن ولی مطب ندارن نمیدونم کدوم کلینیک کار می‌کنن

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.

اصلا نمیشه که نفهمه آمپول میزنه.بالاخره یکم دردو داره.باید به پسرت بگی میدونم درد داره  بگو منم دردم میگیره ولی برای اینکه دندونمون پوسیده نشه و بتونیم بهتر بخوریم باید تحمل کنیم

خدایا شکرت🌹🌹🌹
خوب سعی کن اطراف خونتون پیدا کنی راحت تره.. منم امروز عصب کشی کردم..درد دارم🥺 کدوم شهری

برای کودک میخوام خودمم عصب کشی دارم و دکترم خیلی خوبه ولی یه جایی باشه که بچه بار اول میره نترسه

2738
اصلا نمیشه که نفهمه آمپول میزنه.بالاخره یکم دردو داره.باید به پسرت بگی میدونم درد داره  بگو منم ...

اخه یکی از اقوام برده کلینیک اتوبوسرانی اونجا اصلا بچش نفهمیده که امپول زده اول براش اسپری کرده سر شده امپول زده ولی حیف زنگ زدم تا آبان وقتشون پره

تهران تو نت و اینستا سرچ میکنم اینقدر تبلیغات زیاده آدم نمیدونه کدوم خوبه کدوم بد 

تهران که کلینیک هم خیلییییی داره ، نظرات رو بخون 

یا سرچ بزن پیج هارو پیدا کن اونجا با توجه به کامنت ها تصمیم بگیر 

اللهُمَّ صَلَّ عَلی مُحَمَّدِ و آلِ مُحَمَّد و عَجِل فَرَجهُم
تهران که کلینیک هم خیلییییی داره ، نظرات رو بخون  یا سرچ بزن پیج هارو پیدا کن اونجا با توجه به ...

متاسفانه تو پیج یا همین نی نی سایت خیلی ها تبلیغ الکی دکتر میکنن... دکتر شکاریان بود ولی خیلی نظرات منفی ازش خوندم 

متاسفانه تو پیج یا همین نی نی سایت خیلی ها تبلیغ الکی دکتر میکنن... دکتر شکاریان بود ولی خیلی نظرات ...

درسته تبلیغ خیلی زیاده 

من تنها چیزی که یادمه یه خانومی یکی دوسال پیش چندبار دخترشو برده بود کلینیک خیلی راضی بود .

هرچند اونم تبلیغ حساب میشه ولی خب خدمات شوخی نداره ، چک میکنم اگه بود پیجشو ببین نبود هم شب اینجا تاپیک بزن تعداد بیشتره شاید تجربه داشته باشن.

اللهُمَّ صَلَّ عَلی مُحَمَّدِ و آلِ مُحَمَّد و عَجِل فَرَجهُم
2706