2733
2734

بغلش کن و پشتشو بمال آروم ب سمت بالا

یا به شکم بذارش رو پات همون کارو بکن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعد اینکه شیرش دادی بلند شو سرش بزار رو شونت آروم آروم بزن رو بالاتنه اش یکم قدم بزن خودش آروغ میزنه البته شاید یکم طول بکشه

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
2738
مگه سکسکه بخاطر اروغ نزدنشه؟؟ مادرشوهرم میگه معدش  داره بزرگتر میشه 😂

از دست این آدمای قدیمی بیچاره بچه باید گاز معده اش یه جوری خالی کنه دیگه چه ربطی به بزرگ شدن معده داره اونوقت معده ی ماها باید اندازه معده گاو میشد منم زیاد سکسکه میکنم

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
بعضی وقتازود آروغ میزنه،بعضی وقتام چن دقیق طول میکشه،ولی سکسکه میکنه خوبه تپل میشه،اگردلپیچه گرفت یع ...

خوبه خیالم راحت شد

ممنونم لطف کردی💖

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤