2733
2734

تازه یکی دو هفته است جدا شدم

الان یه کیس خیلی خوب اومده سمتم، خیلی خوبه😂 خیلی وقته میشناسمش اما فک نمی‌کردم از من خوشش بیاد بعد از اینکه فهمید جدا شدم اومد و باهام حرف زد

به نفر قبلی هم اصلا فک نمیکنم تموم کننده رابطه خودم بودم به شدتتتت دلزده شدم ازش

حالا موندم یه کم بیشتر به خودم فرصت بدم یا کیس خوبیه نذارم بپره 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این رابطه ها اصولا پایان خوشی نداره 

باید با عقل و عشق یکی انتخاب بشه برای همیشه اونم از راه درستش 

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم

ببین این که میدونسته تو با یکی دیگه هستی و الان اومده گفته حالا بیا با من اصلااا نرمال نیس ..اما درمورد زمان دادن معمولاا باید تا ۶ماه زمان بدی به خودت حالا دیگه شمااا یکم تنوع طلبی سریع وارد یه رابطه دیگه میشی ...

عزیزم این رابطه ها اصولا پایان خوشی نداره  باید با عقل و عشق یکی انتخاب بشه برای همیشه اونم از ...

اخه این کیس جدید از لحاظ عقلانی واقعا مورد مناسبیه از لحاظ احساسی هم خب باید حرف بزنم تا به شناخت برسم دیگه

حالا موندم با این شرایطی هست درسته اصلا حرف بزنم ؟ یا کلا به خودم مدتی رو استراحت بدم و تنها باشم

2738
اخه این کیس جدید از لحاظ عقلانی واقعا مورد مناسبیه از لحاظ احساسی هم خب باید حرف بزنم تا به شناخت بر ...

استراحت بده حتما 

بعدم بگو از طریق خانواده اقدام کنن که مطمین بشی به حسن نیتی ایشون

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
اخه این کیس جدید از لحاظ عقلانی واقعا مورد مناسبیه از لحاظ احساسی هم خب باید حرف بزنم تا به شناخت بر ...

واسه ازدواج یا دوباره همی جور الکی

ترو قران مثه دوستای من پاس کاری نشید بین اینو اون 

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
2706