2726

سلام خانومای باتجربه...من طبقه بالای مادرشوهرم..خرجمون فعلا یکیه البته من باشوهرم قرار داشتم که فقط یه سال اینطوری باشه بعدش جدا میکنیم..چندماه مونده تا یه سال...

خانوما مشکل من اینه مادرشوهرم بدش میاد من غذا درست میکنم خیلی خسیسه اوایل میگفت نه همون بیاین پایین ناهار و شام!!!که من قبول نکردم.حالا هرروز میاد که فلان خورشتو درست کردم هیچی درست نکن به جز برنج!!!چون میرم برنج ازش میگیرم میگع بذار از برنج خودش خرج شه اینجاشم مشکلی نیست.وقتی میاره یه کاسه خیلی کوچولو اصرارم داره چیزی درست نکن.من چیکارکنم خانوما؟؟هربار میگه اینو میخوام درست اونو میخوام درست کنم چیزی درست نکن درستم کنم عصبی میشه از دستش خسته شدم...غذاهاشم تعریفی نیست راستش من دستپختشو دوس ندارم...خواهرشوهرامم همیشه بهش میگن دستپختت خوب نیست...تازه اشم اگه من شامی چیزی درست کنم شوهرم وقتی از سرکار میاد میره سلامشون میکنه به زور بهش شام و ناهار میده!!!هرچیم به شوهرم میگم من ناراحت میشم یعنی چی این رفتارا میگه عادت کن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین اول کاری سفت و سخت پافشاری کن رو خواسته ات اینکه من دوست دارم خودم آشپزی کنم و لطفا واسه ما چیز ...

اینجوری بگم بیا و ببین چ دعوایی راه میندازه پنج هزارتام می‌ذاره رو حرفای من به شوهر و پدرشوهرم میگه

2706