2376
2368

سزارین نکردم ولی ده روز

و اینکه فک نمیکنم درد داشته باشه

من مُبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم...مگس ها و مورچه ها من را کمی بیشتر از انسان های عادی دوست دارند پدرم در شوخی هایش میگوید که ما یک کارخانه ی تولید قند خانگی داریم و هرگاه که قندمان تمام می شود میگوید از نسترن استخراج کنید نوک انگشتانم سوراخ است و روزانه چهار بار انسولین تزریق میکنم و هرماه داروخانه های شهرمان را وجب میکنم تا بلکه یک داروخانه دلش برایم بسوزد و به من دارو بدهد  از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام می نویسم از نون خامه ای های تازه ای که پشت ویترین شیرینی فروشی میبینم و باید بی تفاوت از کنار آنها عبور کنم از اینکه باید تظاهر کنم نوشابه دوست ندارم از آب نبات چوبی و شکلات ها با پوست های رنگی رنگی در مغازه ها من  آرزو دارم که ترکیب بهشتی شیر کاکائو و کیک کاکائویی را تجربه کنم و در زمستان لبوی داغ بخورم و طعم سیب زمینی سرخ کرده با سس قرمز و مزه ی شیر طالبی را تجربه کنم از چشمانی که سویشان کم کم می رود و موهایی که در روز های اول تزریق انسولین ریختند می نویسم من باید از استرس دیدن قندخونم روی دستگاهم بنویسم.... از شغلی و عشقی که بخاطر بیماریم به آن نرسیدم...😊از اشکی که پدرم در بیمارستان برایم ریخت و شب هایی که مادرم تا صبح بیدار ماند تا مبادا قندم بیوفتد 

روز دهم

ن درد نداره اون قسمت بی حسه آخه همین الانم بی حسه😂

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار ❤️ من قهرمان زندگیه بچه هام خواهم بود 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2381
برا من لیزری بود بعد یه هفته رفتم دکترم پانسمانش برداشت

شکمت رو چیکار کردی ک پفش بخابه؟

از چن روز بعد سزارین 

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
2372
١٠روزبعد بايد ميرفتم دير رفتم اصلا هيچي نفهميدم كاش تو خونه ميكشيدم بيخود خودمو اسير كردم

ببخشید عزیزم برای شکمت چیکار کردی کوچیک بشه بعد سزارلن

شکمت رو چیکار کردی ک پفش بخابه؟ از چن روز بعد سزارین 

کاری نکردم کلا ۵کیلو اضافه کرده بودم اونم بعد تولد دخترم که۴کیلو بود رفت لاغرتر از قبل شدم امااااا۲سالگی دخترم بچه دومم بدنیا اومد کلا چاقم کرد  میگن شکم نداری با دوتا بچه اما من با قبل مقایسه میکنم

❤دخترم زندگی منه❤
عزیزم میخوای سزارین کنی؟؟هزینش چقد شده 

من ۲۴ ساعت درد طبیعی رو کشیدم 

اخرش بردنم سزارین

ینی سزارینم اختیاری نبود 

دکترا تشخیص دادن باید سز بشم چون بعد یه شبانه روز دهانه ی رحمم باز نمیشد

بیمارستان دولتی بود 

تازه من وسطای درد طبیعی اپیدوال هم انجام دادم

بیمه هم داشتم ک کلا دو تومن شد